ويژگي هاي ايرانيان در هيچ کجاي دنيا نيست

خانم ميوکي ياکووا مربي تيم کانوپولوي جوانان ژاپن است. وي به عنوان کمک مربي نيز در کنار تيم هاي بزرگسالان ژاپن حضور دارد. ياکووا کيفيت مسابقات را بسيار خوب عنوان کرد و از حضورش در ايران نيز اظهار خرسندي مي کند.
مربي تيم ملي کانوپولوي جوانان ژاپن گفت: براي اولين بار است که به ايران سفر مي کنم. اينجا را خيلي دوست دارم. ايران بسيار قشنگ است مردم ايران رفتار بسيار دوستانه اي دارند و هر وقت با آنها مواجه مي شويم با ما احوالپرسي مي کنند .
ميوکي ياکووا ادامه داد: ويژگي هاي که ايراني ها دارند را در هيچ کجاي دنيا نديدم. مردم ايران خيلي مهربان هستند و از حضورم در ايران بسيار خوشحالم.
وي بيان کرد: محيط مسابقه خيلي زيبا بود. بازي و تمرين در همچنين مکاني بسيار لذت بخش بود. تماشاچيان ايراني تيمشان را بسيار پرهيجان تشويق مي کنند و بازي در همچنين فضايي براي تيم هاي حريف بسيار مشکل است.
ياکووا افزود: کيفيت مسابقات خيلي خوب بود و فکر مي کنم تماشاچيان از ديدن همه بازي هاي لذت بردند.
وي تصريح کرد: من بعد از فارغ التحصيلي از دانشگاه تمام تلاشم را براي پيشرفت و رشد قايقراني به کار گرفتم. امروز خوشحالم که به عنوان مربي تيم ژاپن در مسابقات قهرماني آسيا شرکت مي کنم.
ياکووا خاطر نشان کرد: بيشتر از آن نيز خوشحالم که اين تجربه را در ايران به دست آوردم. هيچ چيز براي مربي بهتر از آن نيست که پيشرفت شاگردانش را ببيند و من امروز لذت اين پيروزي را تجربه کردم.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.