تست انتخابي تيم ملي آبهاي آرام بانوان به پايان رسيد

پس از برگزاري مسابقات مسافت 500 متر، تست انتخابي تيم ملي آبهاي آرام بانوان بعدازظهر امروز 26 اسفندماه به پايان رسيد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، قايقرانان استان هاي همدان، هرمزگان، تهران، مازندران، کرمانشاه، اصفهان و آذربايجان شرقي از صبح امروز 26 اسفندماه با حضور در درياچه آزادي در رقابت هاي تست انتخابي تيم ملي آبهاي آرام شرکت کردند. اين مسابقات در رده هاي سني زير 23 سال و بزرگسالان و در مواد کاياک و کانو برگزار شد.
اين مسابقات بعدازظهر با برگزاري رقابت هاي مسافت 500 متر دنبال شد.
در بخش کاياک آرزو حکيمي از همدان و هديه کاظمي از هرمزگان با 72 امتياز اول شدند، مائده طهماسبي و مهسا آذري با 67 امتياز دوم شدند و مينا عبدالهي با 63 امتياز در رده سوم ايستاد.
در بخش کانوکانادايي نيز پس از برگزاري دور انفرادي و گروهي فاطمه کرمجاني از کرمانشاه با 26 امتياز در رده نخست ايستاد، معصومه داناپور از آذربايجان شرقي و ناديا تالانک از کرمانشاه با 25 امتياز دوم شدند و آتنه رئوفي با 21 امتياز در جايگاه سوم قرار گرفت.
در پايان اين رقابت ها پس از برگزاري مسابقات 1000 و 500 متر در بخش کاياک آرزو حکيمي از همدان، هديه کاظمي از هرمزگان، مائده طهماسبي از تهران، مهسا آذري از تهران، مينا عبدالهي از هرمزگان، مونا ابراهيمي از تهران، سارا حنيفه زاده از تهران، کيانا کمال زاده از هرمزگان، سارينا اشتياقي از تهران و مائده شورگشتي از تهران در رده هاي اول تا دهم ايستادند.
در بخش کانو نيز فاطمه کرمجاني از کرمانشاه، معصومه داناپور از آذربايجان شرقي، ناديا تالانک از کرمانشاه، آتنا رئوفي از گيلان، هيوا افضلي از هرمزگان، پريسا محمدزاده از گيلان، نرگس خدابنده لو از همدان، زيبا سماک حرفه از گيلان، مهسا کهنسال از خوزستان، سارا درختي از گيلان و فرشته نيسيان از تهران در رده هاي اول تا دهم قرار گرفت.
بدين ترتيب تست انتخابي تيم ملي آبهاي آرام بانوان بعدازظهر امروز 26 اسفندماه در درياچه آزادي به پايان رسيد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.