4 تيم آسيايي وارد ايران شدند

درفاصله 10 روز مانده به مسابقات قهرماني آسيا و انتخابي المپيک قايقرانان کشورهاي قرقيزستان، ازبکستان،تاجيکستان و افغانستان وارد ايران شدند.
بابک فرزام خواه رئيس کميته روابط عمومي فدراسيون قايقراني در اين خصوص گفت: پيش از اين تيمهاي تاجيکستان ، افغانستان و قرقيزستان به ايران آمده بودند تا ضمن آشنايي با شرايط و محيط مسابقات خود را براي مسابقات آماده کنند.
وي ادامه داد: بامداد امروز 12 مهرماه نيز تيم ازبکستان وارد ايران شد تا خود را براي مسابقات قهرماني آسيا در تهران آماده کند. ضمن اينکه وديم قايقران سرشناس رشته کانوکانادايي که در مسابقات قهرماني جهان سال جاري موفق به کسب سهميه المپيک شد با تيم ازبکستان براي حضور در اين رقابتها به ايران آمد.
فرزام خواه بيان کرد: همچنين بقيه تيمهاي شرکت کننده 17 الي 19 مهر ماه وارد ايران خواهند شد .
وي افزود: مسئولين فدراسيون به منظور تسهيل در رفت و آمد تيمها برنامه هاي تشريفات مناسبي در نظر گرفته اند و سرويسهايي را براي انتقال قايقرانان از فرودگاه به خوابگاه، هتل و محل مسابقات اختصاص داده اند.
فرزام خواه تصريح کرد: ضمن اينکه بيش از 60 نفر نيروي داوطلب براي همکاري در اين رقابتها اعلام آمادگي کرده اند که از بين آنها نفراتي به عنوان سرپرست و مترجم تيمهاي آسيايي شرکت کننده را همراهي مي کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.