با وضعيت خوب تمرينات مطمئنا بهتر از دوره گذشته ظاهر خواهيم شد

مربي تيم ملي دراگون بت با مثبت ارزيابي کردن وضعيت تمرينات گفت : وضعيت اردوها خوب است و بچه ها حرکت رو به رشدي داشته اند و با پشت سر گذاشتن 3 اردو در تهران به پيشرفت قابل قبولي رسيده اند.
عباس محمدعلي بيان کرد: مسئولين فدراسيون با حمايت از رشته دراگون بت باعث پيشرفت آن شده اند ، در نظر بگيريد ، برگزاري مسابقات با حضور 400 ورزشکار و تجهيزات بسيار گران اين رشته، مسائل تحصيلي و فرهنگي و … از جمله اموري است که فدراسيون در اين 3 سال براي اين رشته تازه تاسيس انجام داد و اين اقدامات و حمايت ها باعث شده که هم سيل عظيمي از جوانان به اين رشته رو آورند و هم تقريبا فاصله ما با کشورهايي که حدود 19 سال در اين رشته به صورت رسمي فعاليت مي کنند کم شود و جهش بسيار سريعي داشته باشيم.
وي افزود: البته اين مسئله از چشم مسئولين جهاني اين فدراسيون پنهان نمانده و از ما به عنوان يک کشوري نام برده که گام هاي بلندي براي اين رشته برداشته نام مي برند و بي صبرانه منتظر ارائه يک کرسي بين المللي به جناب آقاي مهندس دنيامالي هستند.در حال حاضر پس از برگزاري 3 اردو، 52 نفر انتخاب شده اند که با برنامه ريزي اجراي تکنيکي توانسته ايم تايم آنان را کاهش داده و به کشورهاي صاحب نام نزديک کنيم.
محمدعلي اظهار داشت: شنبه تست مسافتهاي 200 ، 500 و 1000 متر از بچه ها گرفته مي شود تا ترکيب نهايي انتخاب شوند.
مربي تيم ملي دراگون بت گفت : مسابقات جهاني پراگ را در چک پيش رو داريم ، اين مسابقات 3 تا 8 شهريور ماه برگزار مي شود و اکثر کشورهاي قدرتمند اروپايي در اين رقابتها حضور خواهند داشت.
وي در خصوص حريفان تيم ايران در اين رقابتها اظهار کرد: با توجه به اينکه اين مسابقات در اروپا برگزار مي شود به نظر مي رسد تمام تيم هاي اروپايي به خاطر مسافت و هزينه ارزان جابجايي در اين مسابقات شرکت مي کنند که اين خود منجر به افزايش کيفيت مسابقات مي شود اما به نظر من حريفان اصلي ما کشورهاي کانادا، استراليا، آلمان، چين، اندونزي، تايلند و فيليپين هستند.
محمدعلي بيان کرد: تيم ما نيز براي دومين بار است که در مسابقات جهاني شرکت مي کند و با وضعيت خوب تمرينات مطمئنا بهتر از دوره گذشته ظاهر خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.