اولين مرحله اردوي تيم ملي کانوکانادايي بانوان آغاز مي شود

اولين مرحله از اردوي تيم ملي کانو کانادايي بانوان به منظور حضور موفق در مسابقات کاپ 4 فرانسه و قهرماني آسياي 2015 اندونزي از 20 فروردين ماه در درياچه آزادي آغاز مي شود.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، 3 قايقران از تيم ملي کانو کانادايي کشورمان جهت حضور در کمپ تمريني بين المللي فدراسيون جهاني قايقراني 4 تا 11 خرداد ماه به فرانسه سفر خواهند کرد. اين کمپ تحت نظر ICF با هدف توسعه کانوي بانوان در شهر بولوني فرانسه برگزار مي شود و در روز پاياني آن مسابقه اي با عنوان کاپ 4 انجام خواهد شد. تيم ملي کانوکانادايي بانوان کشورمان همچنين مسابقات قهرماني آسياي اندونزي را در شهريورماه پيش رو دارد.
به همين منظور پس از برگزاري تست انتخابي تيم ملي 10 قايقران از 5 استان به اردو دعوت شدند تا تمرينات آمادگي خود را از 20 فروردين ماه در درياچه آزادي آغاز کنند. اين اردو تا 3 ارديبهشت ماه ادامه خواهد داشت.
پس از پايان اين مرحله از اردو با برگزاري تست انتخابي نفرات اعزامي به کمپ تمريني فرانسه انتخاب خواهند شد.
فاطمه کرمجاني، ناديا تالانک و هيوا افضلي از کرمانشاه، معصومه داناپور از آذربايجان شرقي، آتنا رئوفي، پريسا محمد زاده، زيبا سماک حرفه و سارا درختي از گيلان، نرگس خدابنده لويي از همدان و مهسا کهنسال از خوزستان نفرات دعوت شده به اين اردو هستند که تحت نظر آرزو پاسلار و هديه نيک پور تمرينات خود را انجام خواهند داد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.