ملي پوشان سابق تست انتخابي مي دهند

ديويد هيل پس از ابقاء در تيم ملي روئينگ بانوان، براي انتخاب بهترين نفرات براي ادامه تمرينات ، 17 تا 19 آذرماه از ملي پوشان سابق تست خواهد گرفت.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، با تمام شدن شانزدهمين دوره بازيهاي آسيايي و کسب مدال برنز توسط تيم ملي روئينگ بانوان کشورمان، مسئولان فدراسيون قايقراني تمرکز خود را روي مسابقات آتي معطوف کرده اند. پاروزنان کشورمان مسابقات مهمي را سال آينده پيش رو دارند و براي موفقيت در اين رقابتها بايد تمرينات بيشتري نسبت به قبل انجام دهند چراکه بعد از کسب مدال برنز بازيهاي آسيايي انتظارات از اين رشته دوچندان شده است.
يکي از تدابيري که مسئولان فدراسيون براي ادامه پيشرفت و مدال آوري در صحنه هاي بين المللي انديشيده اند، حضور قايقرانان برتر و مستعد در اردوها است. به همين منظور ملي پوشان سابق تيم روئينگ بانوان کشورمان به منظور حضور در ادامه تمرينات چهارشنبه تا جمعه اين هفته در تست گيري سرمربي خود شرکت مي کنند.
اين تست گيري زير نظر مايکل ديويد هيل سرمربي تيم ملي بانوان انجام مي شود. ديويد هيل که پيش از بازيهاي گوآنگجو با نفراتي که نورمن کولين بارت سرمربي سابق تيم ملي انتخاب کرده بود، تمرينات را دنبال کرد، هم اکنون به دنبال نفرات برتر است تا با ترکيبي که خود خواهد چيد در مسابقات آتي بهترين نتايج را به دست آورد.
مريم سعيدي، فاطمه خلج هدايتي، سولماز عباسي و گوهر علي پور از تهران، نازنين ملائي، حميا برزگر، نسيم بن يعقوب و شعله خداپرستي از گيلان و مهسا جاور از زنجان که پيش از اين در تيم ملي حضور داشتند در اين تست گيري شرکت خواهند کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.