براي کسب مدال طلا به گوآنگجو مي روم

تنها نماينده قايقراني ايران در بازيهاي پاراآسيايي گفت: در اين بازيهاي در رشته روئينگ با حريفان مسابقه خواهم داد و با تمريناتي که انجام داده ام براي کسب مدال طلا به گوآنگجو مي روم.
نادر عيوضي بيان کرد: حضور در بازيهاي پاراآسيايي گوآنگجو، اولين تجربه رسمي ام در تيم ملي معلولين و جانبازان است اما با اين حال تمام تلاش خود را براي کسب مدال طلا به کار خواهم برد.
وي که از 14 سالگي فعاليت خود را در قايقراني آغاز کرده است، اظهار داشت: از يک ماه و نيم گذشته در بندر انزلي و تهران تمرينات منظم و مفيدي را زير نظر جاويد سرابي مربي آذربايجاني خود انجام دادم و خوشبختانه توانسته ام به آمادگي خوبي برسم.
عيوضي در خصوص امکانات نيز تصريح کرد: خوشبختانه امکانات و تجهيزات مناسبي براي تمرينات در اختيار داشتم. ضمن اينکه فردا 18 آذرماه به گوآنگجو اعزام مي شوم تا پيش از آغاز مسابقات در پيست اين رقابتها تمرينات خود را ادامه دهم.
وي که چندين مدال طلاي جهاني معلولين و آسيايي را در کارنامه خود دارد در خصوص اين رقابتها نيز گفت: اين مسابقات از 22 تا 24 آذرماه در گوآنگجو برگزار خواهد شد و من در ماده يکنفره 1000 متر رشته روئينگ با حريفان مسابقه مي دهم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.