باشگاه مقاومت بسيج صدرنشين باقي ماند

مسابقات هفته سوم ليگ آبهاي آرام آقايان با صدرنشيني باشگاه مقاومت بسيج امروز 19 شهريورماه در درياچه آزادي برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، هفته سوم رقابت هاي ليگ برتر آبهاي آرام آقايان با حضور باشگاه هاي مقاومت بسيج، پاس قوامين، سيمرغ ، هيات نوشهر، هيات کرمانشاه، هيات همدان، شهران سازه برگزار شد و قايقرانان در 8 ماده به مصاف يکديگر رفتند.
در کاياک يکنفره 1000 متر فرزين اسدي از پاس قوامين، امين بوداغي از شهران سازه و بابک دربان از مقاومت در رده هاي اول تا سوم قرار گرفتند.
در کانوي يکنفره 1000 متر شاهو ناصري از پاس قوامين در رده اول، علي اوجاقي از مقاومت در رده دوم و نبي رضايي از شهران سازه در رده سوم قرار گرفتند.
در کاياک دونفره 1000 متر علي آقاميرزايي و سعيد فضل اولي از مقاومت، فرزين اسدي و احمدرضا طالبيان از پاس قوامين و حسين سينکايي و امير خانساري از هيات مازندران اول تا سوم شدند.
در کانوي دونفره 1000 متر شاهو ناصري و سهيل نوروزنژاد از پاس قوامين، نبي رضايي و اميرحسين خدايار از شهران سازه و عباس بحري پور و مهدي بحري پور از سيمرغ در رده ها اول تا سوم جاي گرفتند.
در کاياک چهارنفره 1000 متر بابک دربان، سعيد فضل اولي، علي آقاميرزايي و عليرضا عليمحمدي از مقاومت اول، فرزين اسدي، احمدرضا طالبيان، پيمان قويدل و ياسين پاقنده از پاس قوامين دوم و امير خانساري، مهرشاد شريفي، حميد قومي و محمد يوسفي نيا از هيات مازندران سوم شدند.
در کانوي يکنفره 200 متر شاهو ناصري از پاس قوامين، علي اوجاقي از مقاومت و پوريا کنتورچيان از شهران سازه در رده اول تا سوم جاي گرفتند.
در کاياک يکنفره 200 متر امين بوداغي از شهران سازه، عليرضا عليمحمدي از مقاومت و حسين سينکايي از هيات مازندران در رده هاي اول تا سوم قرار گرفتند.
در کاياک دونفره 200 متر سعيد فضل اولي و عليرضا عليمحمدي از مقاومت اول، جواد مومني و هادي جعفري از پاس قوامين دوم و حسين سينکايي و محمد يوسفي نيا از هيات مازندران سوم شدند.
بر اين اساس در پايان هفته سوم اين رقابت ها باشگاه مقاومت بسيج با 55 امتياز اول شد، پاس قوامين  با 52 امتياز در رده دوم قرار گرفت و شهران سازه با 37 امتياز در جايگاه سوم ايستاد.

در جدول رده بندي کلي و در مجموع سه هفته نيز  باشگاه مقاومت بسيج با 185امتياز اول ، باشگاه پاس قوامين با 179 امتياز دوم و هيات مازندران با 95 امتياز سوم شدند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.