کيا اسکنداني به فينال مسابقات راه يافت

مسابقات مقدماتي مسافت 200 متر با رقابت قايقرانان در کانوي يکنفره 200 متر مردان – جوانان در دو گروه و راهيابي کيا اسکنداني به فينال آغاز شد.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، در مسابقه گروه اول مقدماتي کانوي 200 متر مردان – جوانان اليورجون ماماداليو از ازبکستان، شهريوور دامينو از تاجيکستان، ييوولوکيم از کره جنوبي، دانيل خراپونو از قرقيزستان، يوگني کووالنکو از قزاقستان شرکت داشتند که در پايان اليورجون ماماداليو از ازبکستان با زمان 44:08 ثانيه در مکان اول، ييوولوکيم از کره جنوبي با زمان 44:71 ثانيه در مکان دوم و يوگني کووالنکو از قزاقستان با زمان 44:99 ثانيه در مکان سوم قرار گرفتند.
با اين حساب اين نفرات به فينال راه يافتند و بقيه قايقرانان به نيمه نهايي رسيدند.
مسابقه مقدماتي گروه دوم کانوي يکنفره 200 متر مردان – جوانان نيز تومواکي يواسا از ژاپن، کيا اسکنداني از ايران، ويوک کوما از هند، تسودگ جو چن چو از چين تايپه، اچماد فجروراچمن از اندونزي شرکت کردند و در پايان اين مسابقه کيا اسکنداني از ايران با زمان 44:04 ثانيه در مکان اول، تومواکي يواسا از ژاپن با زمان 44:60 ثانيه در مکان دوم و ويوک کوما از هند با زمان 46:14 ثانيه در مکان سوم ايستادند. با اين نتيجه اين سه نفر به فينال راه يافتند.
شايان ذکر است نفرات چهارم و پنجم اين مسابقات به نيمه نهايي راه يافتند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.