تيم ملي کاياک دونفره مردان به نيمه نهايي صعود کردند

مسابقات K2 مسافت 200 متر رده سني بزرگسالان مردان قايقرانان کشورمان به مصاف حريفان خود رفتند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، مسابقات اين ماده با حضور ين دافا ارامبام و پرمانانداهاوبيجام از هند، اندري سوگيارتو و سيلو سيلو از اندونزي، دميتري تورو لوفو و الکسي درگونوو از قزاقستان، موموتارو ماتوسوشيتا و هيروکي واتاب از از ژاپن، اليا الگين و ماکاسيم بون دار از قرقيزستان، امين بوداغي و امير رشيدي از ايران، زوخيرد ژون نابيو و توخير نورموخمدي از تاجيکستان برگزار شد. در پايان موموتارو ماتوسوشيتا و هيروکي واتاب از از ژاپن با زمان 33.46 ثانيه در مکان اول، اليا الگين و ماکاسيم بون دار از قرقيزستان با زمان 33.96 ثانيه در مکان دوم و اندري سوگيارتو و سيلو سيلو از اندونزي با زمان 34.81 ثانيه در مکان سوم قرار گرفتند. قايقرانان کشورمان در اين مسابقه با زمان 35.84 ثانيه در رده پنجم ايستادند و به مرحله نيمه نهايي صعود کردند.
با اين حساب اين نفرات به فينال راه يافتند و بقيه قايقرانان اول تا هفتم به نيمه نهايي رسيدند.
در گروه دوم نيز کاواي کوک و کاچون انجي از هنگ کنگ، چن لين و مين هاو لين از چين تايپه، ژن سو و سان هونگ ليو از چين، الکس موچالو و سرگي بورزو از ازبکستان، ناتهاورن واينفروم و پيافان فاوفات از تايلند، هيونوو لي و جاي اونگ چو از کره جنوبي، الکس جنرالو و الوين جنرالو از فيليپين حضور دارند.
در پايان اين مسابقه الکس موچالو و سرگي بورزو از ازبکستان با زمان 34.26 دقيقه در مکان اول، ژن سو و سان هونگ ليو از چين با زمان 34.74 ثانيه در مکان دوم و ناتهاورن واينفروم و پيافان فاوفات از تايلند با زمان 35.78 ثانيه در مکان سوم ايستادند. با اين نتيجه اين سه نفر به فينال راه يافتند و ورشکاران چهارم تا هفتم به مرحله نيمه نهايي راه يافتند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.