تيم هاي ملي ايران و آلمان اردوي مشترک برگزار مي کنند

غلامرضا اميني رئيس و وحيد مرادي دبيرکل فدراسيون قايقراني ايران روز گذشته 19 ارديبهشت ماه در شهر آگسبرگ رئيس فدراسيون قايقراني آلمان ديدار کردند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، روز گذشته جلسه مشترکي بين مسئولان فدراسيون کانوئينگ آلمان و فدراسيون قايقراني کشورمان در محل برگزاري مسابقات بين المللي کانو اسلالوم در شهر آگسبرگ آلمان ايران برگزار شد. در اين جلسه که رئيس فدراسيون قايقراني آلمان و غلامرضا اميني رئيس و وحيد مرادي دبيرکل فدراسيون قايقراني کشورمان حضور داشتند، در خصوص برگزاري اردوي مشترک تيم هاي ملي قايقراني دو کشور در آلمان و ايران مذاکره و تبادل نظر شد و در پايان موافقت گرديد قايقرانان کشورمان بعد از شرکت در مسابقات کاپ ٣ دانمارک براي کسب آمادگي بيشتر جهت شرکت در مسابقات قهرماني جهان در ميلان ايتاليا، يک اردوي 20 روزه مشترک با تيم ملي آلمان داشته باشند.
به علاوه طرفين توافق کردند تا قايقرانان ايران که در مسابقات قهرماني جهان و يا قهرماني آسيا موفق به کسب سهميه المپيک شوند براي کسب آمادگي بيشتر تا المپيک ريو، به همراه تيم ملي آلمان اردوي مشترک برگزار کنند.
با درخواست رئيس فدراسيون قايقراني آلمان مقرر گرديد در فصول سرد سال در اروپا و با توجه به شرايط اقليمي مناسب کشورمان در 4 فصل سال، قايقرانان تيم ملي آلمان با حضور در کشورمان با تيم ملي قايقراني ايران اردوي مشترک داشته باشند.
در اين جلسه رئيس فدراسيون قايقراني آلمان از مسئولين فدراسيون قايقراني جمهوري اسلامي ايران رسماً دعوت به عمل آورد تا به منظور ادامه همکاري هاي نزديک در آينده بين دو کشور از کمپ هاي مختلف سطح بالاي کشور آلمان خصوصا کمپ بين المللي برلين بازديد کنند. به علاوه رئيس فدراسيون قايقراني آلمان در پاسخ به دعوت رئيس فدراسيون کشورمان ضمن تشکر و استقبال از دعوت ايشان، ابراز اميدواري کرد در فصل پاييز از ايران و امکانات درياچه آزادي براي برپايي اردوي مشترک در کشورمان بازديد به عمل آورد.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.