قايقرانان کشورمان در دور مقدماتي خوش درخشيدند

مسابقات کاپ 1 جهاني آبهاي آرام از صبح امروز 25 ارديبهشت ماه به صعود نمايندگان کشورمان با دور نيمه نهايي و فينال در شهر مونتمورو ولو  پرتغال آغاز شد.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، نمايندگان کشورمان در 3 ماده در روز نخست رقابت هاي کاپ 1 جهاني آبهاي آرام به مصاف رقبا رفتند. اين رقابت ها در دور مقدماتي برگزار شد.

در کاياک يکنفره 1000 متر فرزين اسدي به مصاف رقبايي از استراليا، يونان، آمريکا، اسپانيا، آرژانتين، اسلووني و کانادا رفت و در نهايت با کسب رکورد 3:41.75 در جايگاه سوم قرار گرفت و به نيمه نهايي صعود کرد. در اين رقابت قايقرانان اسپانيا و آرژانتين در رده هاي اول و دوم قرار گرفتند.

اسدي در دور نيمه نهايي به مصاف رقبايي از آمريکا، اسلووني، اسپانيا، فرانسه، ژاپن، برزيل، پرو و يونان خواهد رفت.

در کانوي يکنفره 1000 متر عادل مجللي با حريفاني از آمريکا، فرانسه، پرتغال، لهستان، مجارستان، اسپانيا، کانادا و شيلي رو به رو شد و در نهايت با زمان 40.888 ثانيه در رده سوم ايستاد و مستقيما به فينال رقابت ها راه يافت. در اين مسابقه قايقرانان اسپانيا و فرانسه اول و دوم شدند. 

مجللي صبح فردا 25 ارديبهشت ماه در فينال به مصاف رقبا خواهد رفت.

در کاياک دونفره 1000 متر سعيد فضل اولي و علي آقاميرزايي به مصاف رقبايي از مصر، برزيل، استراليا، اسپانيا، پرتغال، آمريکا و چين رفتند و در نهايت با زمان 3:26.18 دقيقه در رده چهارم قرار گرفتند و به نيمه نهايي راه يافتند. در اين مسابقه قايقرانان پرتغال، استراليا و برزيل در رده هاي اول تا سوم قرار گرفتند.

قايقرانان کشورمان در مسابقه نيمه نهايي اين ماده به مصاف رقبايي از کانادا، آرژانتين، کوبا، آمريکا، چين، مصر و انگليس خواهند رفت.

اين رقابت ها بعدازظهر امروز 25 ارديبهشت ماه در دور نيمه نهايي ادامه پيدا خواهد کرد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.