عادل مجللي ششم / فضل اولي و آقاميرزايي هشتم شدند

با برگزاري مسابقات فينال در کاپ 1 جهاني آبهاي آرام عادل مجللي در رده ششم و تيم کاياک دونفره در رده هشتم جهان قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، روز دوم رقابت هاي کاپ 1 جهاني آبهاي آرام با درخشش نمايندگان کشورمان در پرتغال همراه بود. در اين روز قايقرانان کشورمان در 3 ماده به مصاف حريفان خود رفتند.

در کانوي يکنفره 200 متر عادل مجللي در فينال A به مصاف رقبايي از مجارستان، اسپانيا، فرانسه، پرتغال، چين و لهستان رفت و در نهايت با زمان 39.51 ثانيه در رده ششم جهان قرار گرفت. در اين ماده پاروزنان اسپانيا، پرتغال و چين اول تا سوم شدند.

در فينال A کاياک دونفره 1000 متر علي آقاميرزايي و سعيد فضل اولي با رقبايي از کوبا، استراليا، اسپانيا، فرانسه، آرژانتين، پرتغال و برزيل رو به رو شدند و در نهايت با زمان 3:17.66 دقيقه در رده هشتم جهان قرار گرفتند. 

فرزين اسدي در فينال B کاياک يکنفره 1000 متر به مصاف حريفاني از آفريقاي جنوبي، برزيل، انگليس، آرژانتين، آمريکا، ژاپن و مصر رفت و در نهايت با زمان 3:34.43 دقيقه دوم شد. با اين نتيجه اسدي در در جايگاه يازدهم جهان قرار گرفت.

قايقرانان کشورمان صبح فردا 26 ارديبهشت ماه نيز در سومين و آخرين روز رقابت هاي کاپ 1 جهاني آبهاي آرام در کاياک يکنفره 5000 متر به مصاف حريفان خود خواهند رفت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.