چهره نفرات برتر مشخص شد

مسابقات قهرماني کشور معلولين آبهاي آرام صبح امروز 30 ارديبهشت ماه در 2 بخش آقايان و بانوان در درياچه آزادي برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، مسابقات قهرماني کشور آبهاي آرام معلولين با همکاري مشترک فدراسيون قايقراني و فدراسيون جانبازان و معلولين کشورمان صبح امروز 30 ارديبهشت ماه در درياچه آزادي برگزار شد.
اين رقابت ها در 2 ماده در بخش آقايان و 1 ماده در بخش بانوان انجام شد.
قايقراناني از استان هاي گيلان، تهران، فارس، همدان، خوزستان، کهکيلويه و بويراحمد، لرستان، هرمزگان و کرمانشاه در اين رقابت ها حضور داشتند.
در رقابت کاياک يکنفره مردان در کلاس LTA قايقراناني از فارس، گيلان، همدان، تهران و کهکيلويه و بويراحمد حضور داشتند که در نهايت مهدي زهيدي از گيلان در رده نخست قرار گرفت، اکبر طهماسبي از تهران دوم شد و عباس ملک زاده از گيلان جايگاه سوم را از آن خود کرد.
در مسابقه کاياک يکنفره مردان کلاس TA قايقراناني از هرمزگان، تهران، کهکيلويه و بوير احمد و گيلان حضور داشتند که در پايان اسلام جاهدي از هرمزگان، مهدي تمکينيان از گيلان و رضا بهزادي از لرستان در رده هاي اول تا سوم قرار گرفتند.
در رقابت کاياک يکنفره 200 متر بانوان نيز که در ماده LTA برگزار شد هانيه کاکاحاجي از خوزستان مقام اول، شهلا بهروزي راد از کرمانشاه مقام دوم و آيدا اقليمي از گيلان مقام سوم را بدست آوردند.
نفرات برتر اين رقابت ها به اردوي تيم ملي معلولين آبهاي آرام به منظور حضور در رقابت هاي قهرماني جهان اين رشته دعوت خواهند شد.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.