قايقرانان کسب کننده سهميه المپيک خودرو دريافت کردند

قايقرانان کسب کننده سهميه المپيک ديروز 22 اسفندماه طي مراسمي با حضور رئيس و اعضاي هيات رئيسه فدراسيون در درياچه آزادي جوايز خود را دريافت کردند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، در مراسم اهداء جوايز ديروز در درياچه آزادي احمد دنيامالي رئيس، اعضاي هيات رئيسه فدراسيون و جمعي از ورزشکاران تيم هاي ملي حضور داشتند. اين مراسم در هوايي برفي و بسيار سرد اما در فضايي گرم و صميمي برگزار شد. احمدرضا طالبيان و آرزو معتمدي قايقرانان کسب کننده سهميه المپيک در مسابقات قهرماني آسياي آبهاي آرام تهران پس از دريافت خودروي پرشيا خود از اينکه مسئولان فدراسيون به عهد خود وفا کردند بسيار خوشحال به نظر مي رسيدند.
احمد دنيامالي رئيس فدراسيون قايقراني در اين مراسم گفت: کسب سهميه المپيک براي اولين بار در رشته آبهاي آرام در کشور افتخار بزرگي است اما اين تنها هدف ما نيست و بايد با تلاش مضاعف بيش از اين ها به مطرح کردن نام مقدس کشورمان در مجامع بين المللي بيانديشيم.
وي افزود: با توجه به قولي که به قايقرانان کسب کننده سهميه المپيک داده بوديم به عهد خود وفا کرديم. البته اميدوارم در مسابقات کسب سهميه المپيک روئينگ در کره جنوبي نيز تعداد سهميه هايمان را افزايش دهيم.
دنيامالي تصريح کرد: در قدم اول حضور در المپيک برايمان مهم است و با برنامه بلندمدتي که براي المپيک هاي بعد داريم اميدواريم علاوه بر حضور، به کسب مدال در المپيک نيز چشم داشته باشيم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.