رقابت در بخش بانوان در آسيا سخت‌تر از مردان است

بانوي ملي پوش قايقراني کشورمان پس از کسب اولين سهميه المپيک گفت: در چهار سال گذشته هميشه در اردو بوده‌ام و جز در چند موردي که بين اردوها تعطيلي بوده از تمرين و اردو جدا نشدم.
آرزو معتمدي در رابطه با مسابقات قهرماني آسيا و انتخابي المپيک بيان کرد: خوشبختانه در ماده کاياک 1000 متر مسابقات آسيايي به راحتي به فينال رسيدم و در فينال هم مدال گرفتم اما مسابقه دادن در مواد المپيکي بسيار سخت بود. هرچند به فينال رسيدم اما مي دانستم کار بسيار سختي پيش روي خود دارم.
وي افزود: رقيب اصلي من در اين مسابقات ورزشکاران چيني بودند. قايقرانان زن آسيا خصوصاً چيني‌ها سن بالايي داشته و با تجربه بودند و اکثراً مدال‌هاي جهاني داشته و از قهرمانان المپيکي بودند.
ملي پوش کشورمان ادامه داد: به نظرم اين سهميه را شانسي بدست نياوردم، چرا که براي موفقيت چهار سال در اردوهاي مداوم بودم و مطمئنا بايد نتيجه آن را مي گرفتم.
وي در رابطه با برنامه هاي آتي خود تصريح کرد: من تازه سهميه گرفته‌ام و از برنامه‌ريزي مربيان اطلاع ندارم. مطمئنا مربيان از اين پس برنامه خاصي براي من مي‌گذارند، چرا که فرصت کمي تا لندن دارم.
ملي پوش قايقراني کشورمان گفت: بايد تا المپيک خوب تمرين کنم. من از فردا خبر ندارم اما تلاشم براي کسب بهترين نتيجه در لندن است. به هر حال اين نخستين تجربه حضور من در المپيک است، واقع بينانه بايد گفت که کسب مدال زود است و تنها بايد به يک رکورد خوب فکر کنم.
وي بيان کرد: معتقدم تمرين و مسابقه در اين مدت بايد در کنار هم باشند. اگر اردوهاي ما متنوع باشد خوب است. ضمن اينکه بايد در کنار تمرين و مسابقه در اين مدت از رقيبانم هم شناخت پيدا کرده و سطح خودم را در جهان و آسيا بيشتر ارزيابي کنم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.