قايقرانان کشورمان در مرحله مقدماتي به مصاف حريفان خود رفتند

قايقرانان تيم ملي آبهاي آرام کشورمان امروز اول خرداد ماه در روز اول مسابقات کاپ 2 جهاني به مصاف حريفان خود رفتند.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، در مسابقات امروز عادل مجللي در مرحله مقدماتي ماده کانو کانادايي مسافت 200 متر به مصاف حريفاني از لهستان، ونزوئلا، آمريکا، اوکراين، آذربايجان، شيلي و فرانسه رفت و در پايان با زمان 39.466 ثانيه اول شد و به مرحله نيمه نهايي صعود کرد. در اين مسابقه قايقرانان فرانسه و شيلي دوم و سوم شدند.

مجللي در مرحله نيمه نهايي با قايقرانان کشورهاي مکزيک، فرانسه، بلاروس، مولداوي، کانادا، ليتواني و آمريکا مسابقه خواهد داد.

در گروه يک مرحله مقدماتي کاياک دونفره 200 متر بانوان آرزو حکيمي و مهسا آذري به مصاف حريفاني از کشورهاي سنگال، کلمبيا، لهستان، بلاروس، انگلستان، قزاقستان و نيوزلند رفتند و با زمان 47.442 ثانيه در رده ششم قرار گرفتند و به مرحله نيمه نهايي صعود کردند. در اين مسابقه قايقرانان کشورهاي نيوزلند، قزاقستان و انگلستان اول تا سوم شدند.

در گروه 2 نيز هديه کاظمي و مائده طهماسبي با کشورهاي کانادا، اتريش، ويتنام، برزيل، استراليا، انگلستان و آلمان مسابقه دادند و با زمان 41.840 ثانيه ضمن قرار گرفتن در رده پنجم به مرحله نيمه نهايي صعود کردند.

در مرحله نيمه نهايي نمايندگان کشورمان در 2 قايق  با قايقرانان کشورهاي برزيل، بلاروس و لهستان مسابقه خواهند داد.

در کاياک دونفره 1000 متر مردان سعيد فضل اولي و علي آقاميرزايي با پاروزنان کشورهاي چين تايپه، هلند، ايران، ايرلند؛ اسلوني، صربستان، اسلواکي، بلغارستان و لهستان مسابقه دادند و با زمان 3:22.455 دقيقه در رده هفتم قرار گرفتند و به مرحله نيمه نهايي صعود کردند.

در مرحله نيمه نهايي نيز با کشورهاي قزاقستان، ترکيه، اسلواکي، بلاروس، آلمان، بلژيک و ازبکستان به رقابت خواهند پرداخت.

در گروه يک مرحله مقدماتي کاياک دونفره 500 متر بانوان آرزو حکيمي و مهسا آذري به مصاف ورزشکاران کشورهاي کانادا، برزيل، فرانسه، ترکيه، قزاقستان، بلاروس، دانمارک و آلمان رفتند و با زمان 1:53.745 دقيقه هشتم شدند.

در گروه 3 نيز هديه کاظمي و مائده طهماسبي به مصاف کشورهاي ويتنام، هلند، اسلواکي، آمريکا، استراليا، لهستان و بلاروس رفتندو در پايان زمان 1:52.334 دقيقه ششم شدند و به نيمه نهايي صعود کردند.

 

در نيمه نهايي نيز کاظمي و طهماسبي با قايقرانان کشورهاي فرانسه، سوئيس، آمريکا، قزاقستان، دانمارک و استراليا خواهند رفت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.