عادل مجللي به فينال A صعود کرد

مسابقات کاپ 2 جهاني آبهاي آرام عصر روز گذشته اول خردادماه با برگزاري رقابت هاي نيمه نهايي در 4 ماده ادامه پيدا کرد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، قايقرانان کشورمان عصر روز گذشته در 4 ماده در رقابت هاي نيمه نهايي کاپ 2 جهاني آبهاي آرام به مصاف حريفان خود رفتند و در 3 ماده موفق شدند به فينال راه يابند.
عادل مجللي در رقابت کانوي تکنفره 200 متر با حريفاني از مقدونيه، کانادا، بلاروس، فرانسه، لتوني، مکزيک و آمريکا با زمان 39.767 ثانيه در رده دوم قرار گرفت و به فينال A رقابت ها راه يافت. در اين ماده قايقران بلاروس اول شد و پاروزن مقدونيه در رده سوم قرار گرفت.
مجللي در فينال A در خط 7 قرار دارد و با رقبايي از مقدونيه، چين، اسپانيا، بلاروس، کانادا، فرانسه و 2 حريف از لتوني مسابقه خواهد داد.
علي آقاميرزايي و سعيد فضل اولي در مسابقه نيمه نهايي کاياک دونفره 1000 متر با پاروزناني از بلژيک، آلمان، قزاقستان، بلاروس، ترکيه، ازبکستان و 2 حريف از اسلواکي مسابقه دادند و در نهايت با زمان 3:17.68 دقيقه در رده پنجم قرار گرفتند و به فينال B راه يافتند. فضل اولي و آقاميرزايي در اين رقابت با پشت سر نهادن 2 حريف آسيايي خود از جمله رقباي قزاق قهرمان بازيهاي آسيايي، نتيجه اي بسيار درخشان بدست آوردند.
قايقرانان کشورمان در فينال B اين ماده در خط 1 قرار دارند و با رقبايي از بلژيک، استراليا، چک، اسلواکي، ايتاليا، لهستان، نروژ و فنلاند رقابت خواهند کرد.
در رقابت نيمه نهايي کاياک دونفره 200 متر نيز 2 قايق از کشورمان با رقبايي از بلاروس، لهستان و برزيل مسابقه دادند که در نهايت آرزو حکيمي و مهسا آذري با زمان 40:27 ثانيه در رده سوم ايستادند و به فينال راه يافتند. اما هديه کاظمي و مائده طهماسبي با قرار گرفتن در جايگاه پنجم از راه يابي به فينال بازماندند. در اين رقابت قايقرانان بلاروس و لهستان اول و دوم شدند.
حکيمي و آذري در فينال اين ماده در خط 9 قرار دارند و با رقبايي از لهستان، استراليا، قزاقستان، آلمان، نيوزلند، بلاروس و 2 حريف از انگليس رو به رو خواهند شد.
در رقابت نيمه نهايي کاياک دونفره 500 متر نيز هديه کاظمي و مائده طهماسبي با حريفاني از فرانسه، سوئيس، استراليا، آمريکا، دانمارک و 2 حريف از قزاقستان رقابت کردند که در نهايت با زمان 55:51 ثانيه در جايگاه هشتم قرار گرفتند و از راه يابي به فينال بازماندند.
رقابت هاي کاپ 2 جهاني آبهاي آرام عصر روز گذشته اول خرداد ماه با برگزاري مسابقه مقدماتي کاياک يکنفره 200 متر ادامه پيدا کرد و آرزو حکيمي در اين ماده به مصاف حريفان خود رفت و در نهايت با قرار گرفتن در رده پنجم موفق به صعود به نيمه نهايي شد.
حکيمي در نيمه نهايي کاياک يکنفره 200 متر با حريفاني از برزيل، سوئد، اتريش، ازبکستان، بلاروس، اسپانيا، مجارستان و روماني رقابت مي کند.
قايقرانان کشورمان صبح امروز 2 خردادماه در 3 ماده فينال با حريفان خود رقابت خواهند کرد.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.