هفته ششم مسابقات ليگ برتر کانوپولوي آقايان برگزار شد

هفته ششم مسابقات ليگ برتر کانوپولوي آقايان به ميزباني استخر ستاد مشترک نوشهر روز گذشته اول خردادماه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، مسابقات ليگ برتر کانوپولوي آقايان در هفته ششم دنبال شد. اين مسابقات به ميزباني باشگاه بنادر و دريانوردي نوشهر در استخر ستاد مشترک اين شهر با برگزاري 10 ديدار دنبال شد.
در اين رقابت ها باشگاه بنادر و دريانوردي نوشهر 5 بر 2 باشگاه سردار شهيد بصير فريدون کنار را برد، مقاومت بسيج زنجان 6 بر 1 صدر سبحان بابلسر را پشت سر نهاد، هيات قايقراني کرمانشاه 4 بر 2 بنادر و دريانوردي نوشهر را از پيش رو برداشت، سردار شهيد بصير فريدون کنار 5 بر 3 صدر سبحان بابلسر را شکست داد، مصافومت بسيج زنجان 5 بر 4 مغلوب هيات قايقراني کرمانشاه شد، ديدار تيم هاي بنادر و دريانوردي نوشهر و صدر سبحان بابلسر 3 بر 3 مساوي شد، هيات قايقراني کرمانشاه 4 بر 0 بر سردار شهيد بصير فريدون کنار را غلبه کرد، مقاومت بسيج زنجان 4 بر 2 بر بنادر و دريانوردي نوشهر پيروز شد، هيات قايقراني کرمانشاه 12 بر 2 صدر سبحان بابلسر را در هم کوبيد و مقاومت بسيج زنجان 8 بر 2 از سد سردار شهيد بصير فريدون کنار گذشت.
بر اين اساس باشگاه قايقراني اصفهان همچنان با 10 بازي و 28 امتياز صدر نشين رقابت ها است، هيات قايقراني کرمانشاه با 11 بازي، 27 امتياز و تفاضل 63+ در رده دوم قرار دارد و مقاومت بسيج زنجان با 11 بازي، 27 امتياز و تفاضل 42+ جايگاه سوم را از آن خود کرده است.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.