اين مسابقات اولين تجربه حضورمن در مسابقات بين المللي بود

شنگ چي لنگ دختر جوان تيم ملي ماکائو براي اولين بار بود که به مسابقات بين المللي اعزام مي شد. او از اينکه ايران اولين تجربه حضورش در مسابقات بين المللي است بسيار خشنود بود.
قايقران جوان تيم ملي ماکائو گفت: اين اولين تجربه مسابقه بين المللي من است. خيلي خوشحالم که اولين تجربه را در کشور ايران به دست مي آورم.
شنگ چي لنگ ادامه داد: من تنها 15 سال سن دارم و فقط يک سال است که قايقراني را آغاز کردم. حالا به عنوان نماينده ماکائو براي حضور در مسابقات قهرماني آسيا به ايران آمده ام.
وي بيان کرد: حضور در اين مسابقات از اهميت بسيار بالايي براي من برخوردار است چون بهترين هاي آسيا در اينجا حاضرند و اين تجربه ارزشمندي برايم خواهد بود.
شنگ چي لنگ اظهار داشت: قبل از حضور در مسابقات هم مي دانستم که نتيجه خوبي کسب نمي کنم اما تجربه بالاي حضور در اين رقابت ها و رقابت با قايقرانان برتر آسيا در آينده کمک شاياني در پيشرفتم خواهد داشت.
وي افزود: قايقرانان حاضر در مسابقات واقعا از آمادگي بالايي برخوردار بودند و مسابقات در سطح بالايي انجام شد.
شنگ چي لنگ خاطر نشان کرد: شرايط برگزاري بسيار عالي بود. آب و هوا مساعد بود و همه چيز براي برگزاري اين مسابقات محيا شده بود.
وي ادامه داد: حضور در ايران بسيار لذت بخش بود و خيلي خوشحالم که اولين تجربه حضور بين المللي ام در ايران بود و اميدوارم باز هم به ايران سفر کنم.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.