تلاش مي کنم با موفقيت هايم مردم کشورم را خوشحال کنم

شانتي سواروپ 23 ساله قايقران تيم ملي هند در رشته کاياک دونفره مردان در مسافت 1000 و 500 متر در مسابقات قهرماني آسيا و انتخابي المپيک تهران پارو زد. شانتي موفق به کسب مقام خوبي در اين مسابقات نشد. او معتقد است تمام تيم ها با قدرت در اين رقابت ها حاضر شده بودند.
پاروزن تيم ملي هند گفت: به دليل اينکه اين مسابقات آخرين فرصت انتخابي المپيک در قاره آسيا بود تمام ورزشکاران با انگيزه بالا در مسابقات شرکت کرده بودند.
شانتي سواروپ اضافه کرد: گمان مي کردم نتايج بهتري کسب کنم. چون براي حضور در اين مسابقات تلاش زيادي کرده بودم اما بعد از انجام مسابقه فهميدم که براي موفقيت بيش از اين ها بايد تلاش کرد. فکر مي کنم رقيبانم زحمت بيشتري کشيده بودند و مزد زحمات خود را نيز گرفتند.
وي اظهار داشت: مدت 11 سال است که قايقراني را آغاز کردم و در رشته کاياک فعاليت مي کنم. 8 سال است که به طور دائم عضو تيم ملي هند هستم و در اين مدت موفق به کسب 3 مدال برنز در سال هاي 2003 و 2005 شده ام.
شانتي در خصوص سفرش به ايران بيان کرد: اين اولين بار است که به ايران مي آيم. فرهنگ مردم ايران خيلي شبيه مردم ماست. اينجا احساس خوبي دارم.
وي افزود: محيط درياچه آزادي بسيار زيبا است و فکر مي کنم يکي از بهترين ها در آسيا باشد. همه چيز اينجا خوب است و از همه نظر احساس رضايت داريم.
شانتي تصريح کرد: هدفم از ورزش قهرماني شاد کردن خانواده و هم وطنانم است و بعد از بيشتر تلاش مي کنم تا با موفقيت هايم مردم کشورم را خوشحال کنم.
وي خاطر نشان کرد: مردم هند بسيار احساسي هستند و موفقيت در مسابقات ورزشي آنها را خيلي خوشحال مي کند. من و دوستانم در تيم ملي هند تمام تلاشمان را براي شاد کردن هم وطنانمان مي کنيم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.