مسئولان و مربيان تيم ملي روئينگ از شهرستان گناوه بازديد مي کنند

مسئولان و مربيان تيم ملي روئينگ کشورمان به منظور بازديد از شهرستان گناوه جهت برگزاري اردوي تيم ملي روئينگ مردان راهي بوشهر شدند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، هر سال با توجه به رسيدن فصل سرما و برگزاري اردوهاي آماده سازي کار براي ملي پوشان کشورمان سخت مي شود چراکه رشته روئينگ در ايران تنها رشته اي است که علي رغم کسب مدالهاي مختلف در سطح آسيا و جهان از داشتن يک پيست استاندارد رنج مي برد و با سرد شدن هوا نيز تبعات اين مشکل اساسي دوچندان مي شود . اما امسال مسئولين فدراسيون در صدد تغيير اين شرايط برآمدند. به همين خاطر عمران پورعسگرپرست رئيس کميته روئينگ، افشين فرزام و علي قرائت مربيان تيمهاي ملي بزرگسالان و جوانان آقايان به منظور بازديد از شرايط و وضعيت موجود در شهرستان گناوه به بوشهر سفر کرده اند تا در صورت تاييد و پس از آن تصويب اعضاء هيات رئيسه اردوهاي تيمهاي ملي روئينگ بزرگسالان و جوانان آقايان را در آنجا برگزار کنند.
مسئولان فدراسيون با اين کار نه تنها قصد برگزاري اردوي مناسبي براي ملي پوشان را دارند بلکه با توجه به پتانسيلي که در اين استان وجود دارد به دنبال توسعه و پيشرفت رشته روئينگ در آنجا مي باشند.
شهرستان گناوه از 2 سال پيش رشته روئينگ را راه اندازي کرده و قايقرانان آن در مسابقات مختلف کشوري نيز حضور داشته اند. همچنين يکي از قايقرانان تيم ملي جوانان کشورمان که چندي پيش در مسابقات قهرماني آسيا صاحب مدال برنز شد از اين شهرستان مي باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.