چهارمحال و بختياري قهرمان آقايان و باشگاه ايران رفتينگ قهرمان بانوان شدند

در پايان مسابقات قهرماني کشور رفتينگ آقايان و تورنمنت بانوان ديروز 13 شهريور ماه  چهارمحال و بختياري قهرمان اقايان و باشگاه ايران رفتينگ قهرمان بانوان شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، مسابقات قهرماني کشور رفتينگ آقايان و تورنمنت بانوان از صبح 12 شهريور ماه در رودخانه زاينده رود استان چهارمحال و بختياري آغاز شد. در روز پاياني مسابقات عصر ديروز 13 شهريور ماه قايقرانان در مواد اسلالوم و ماراتن به مصاف يکديگر رفتند.
بر اين اساس در تورنمنت خانم ها در ماده اسلالوم تيم هاي ايران رفتينگ، اصفهان، باشگاه کارون و چهارمحال و بختياري اول تا چهارم شدند. در ماراتن نيز ايران رفتينگ اول، چهارمحال و بختياري دوم و اصفهان سوم شدند.

در قهرماني کشور آقايان و در رشته اسلالوم چهارمحال و بختياري اول، ايران رفتينگ دوم، خوزستان سوم، اصفهان چهارم، کردستان پنجم و کارون ششم شدند و در بخش ماراتن چهارمحال و بختياري اول، ايران رفتينگ دوم و خوزستان سوم شدند.
در پايان رقابت ها در تورنمنت خانم ها ايران رفتينگ، چهارمحال و بختياري و اصفهان اول تا سوم شدند

در مسابقات قهرماني کشور آقايان نيز چهارمحال و بختياري اول، خوزستان دوم و کردستان سوم شدند.
مراسم اختتاميه مسابقات نيز با حضور غلامرضا اميني مشاور عالي فدراسيون، مسعود مهدوي نيا دبير فدراسيون و دکتر خليليان رياست اسبق فدراسيون پزشکي ورزشي و مديرکل اسبق تربيت بدني استان اصفهان برگزار شد و از قايقرانان برتر تقدير به عمل آمد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.