علي آقاميرزايي و سعيد فضل اولي هفتم جهان شدند

مسابقات کاپ 3 جهاني آبهاي آرام صبح امروز 9 خردادماه با برگزاري مسابقات فينال در 3 ماده براي پاروزنان کشورمان ادامه پيدا کرد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، پاروزنان کشورمان در 3 ماده فينال رقابت هاي کاپ 3 جهاني آبهاي آرام به مصاف رقبا رفتند.
در فينال B کاياک دونفره بانوان 500 متر مائده طهماسبي و مهسا آذري با رقبايي از کانادا، روسيه، مجارستان، هلند، پاراگوئه و لهستان رو به رو شدند و در نهايت در رده نهم قرار گرفتند. قايقرانان کشورمان در اين ماده جايگاه هجدهم جهان را کسب کردند. در اين مسابقه قايقرانان کانادا، روسيه و مجارستان اول تا سوم شدند.
در فينال A کاياک دونفره 1000 متر مردان علي آقاميرزايي و سعيد فضل اولي با رقبايي از کانادا، روسيه، فنلاند، آلمان، لهستان، استراليا، بلژيک و انگليس رقابت کردند و در نهايت با زمان 3:45.68 دقيقه در رده هفتم جهان قرار گرفتند. در اين ماده قايقرانان آلمان، استراليا و روسيه مقام هاي اول تا سوم را بدست آوردند.
در فينال A کانوي دونفره 1000 متر مردان نيز علي اجاقي و کيا اسکنداني با رقبايي از ترکيه، ايتاليا، چين، آلمان، کانادا و ازبکستان رقابت کردند و در نهايت در جايگاه نهم جهان قرار گرفتند. در اين ماده پاروزنان ازبکستان، کانادا و آلمان مقام هاي اول تا سوم را بدست آوردند.
رقابت هاي کاپ 3 جهاني بعدازظهر امروز 9 خردادماه در کپنهاک دانمارک ادامه پيدا مي کند.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.