تايدواتر و مقاومت قهرمان شدند

دومين دوره مسابقات ليگ آبهاي آرام پس از برگزاري 4 هفته مسابقات ظهر امروز 25 شهريورماه با قهرماني باشگاه هاي تايدواتر و مقاومت به پايان رسيد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، هفته چهارم و پاياني رقابت هاي ليگ آبهاي آرام بانوان صبح امروز 25 شهريورماه در درياچه آزادي برگزار شد.
در رقابت هاي هفته چهارم قايقرانان در 6 ماده به مصاف هم رفتند.
در کاياک تکنفره 500 متر مائده طهماسبي از مقاومت، گلناز غضنفريان از تايدواتر و فائزه پاسبان از سيمرغ در رده هاي اول تا سوم قرار گرفتند.
در کانوي دونفره 500 متر فاطمه کرمجاني و آتنا رئوفي از تايدواتر اول، نرگس خدابنده لو از هيات همدان دوم و زيبا سماک حرفه و ناديا تالانک از مقاومت سوم شدند.
در کاياک دونفره 500 متر مونا ابراهيمي و مائده طهماسبي از مقاومت، کيانا کمال زاده و مينا عبدالهي از تايد واتر و مونا نوري و مهسا بيگدلي از هيات همدان در جايگاه اول تا سوم قرار گرفتند.
در کاياک چهارنفره 500 متر تيم تايد واتر با ترکيب کيانا کمال زاده، سارا حنيفه زاده، مينا عبدالهي و نرگس غضنفريان در جايگاه نخست قرار گرفتند، مونا ابراهيمي، مهسا آذري، مائده طهماسبي و مهرآذين مهرآوران از مقاومت دوم شدند و کيميا بختياري، مونا نوري، متينه نوري و مهسا بيگدلي از هيات همدان در رده سوم قرار گرفتند.
در کانوي يکنفره 200 متر فاطمه کرمجاني از تايدواتر اول شد، هيوا افضلي از هيات همدان در رده دوم ايستاد و زيبا سماک حرفه از مقاومت جايگاه سوم را از آن خود کرد.
در کاياک يکنفره 200 متر مينا عبدالهي از تايد واتر در رده نخست ايستاد، مائده طهماسبي از مقاومت دوم شد و مونا نوري از هيات همدان در جايگاه سوم قرار گرفت.
بر اين اساس تيم هاي تايد واتر با 26 امتياز، مقاومت با 20 امتياز و هيات همدان با 13 امتياز در رده هاي اول تا سوم هفته چهارم رقابت ها قرار گرفتند.
اما در پايان دومين دوره ليگ آبهاي آرام بانوان تيم هاي تايدواتر و مقاومت با 113 امتياز مشترکا قهرمان شدند، هيات همدان با 65 امتياز بر سکوي دوم ايستاد و سيمرغ آذربايجان با 31 امتياز جايگاه سوم را از آن خود کرد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.