مسابقات آبهاي آرام مردان رده سني اميد و جوانان امروز به پايان مي رسد

مسابقات قايقراني المپياد ايرانيان در رشته آبهاي آرام در رده جوانان و اميد در بخش آقايان ديروز 14 مردادماه در مسافت 1000 متر برگزار شد
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب، اين مسابقات از ديروز در درياچه آزادي با حضور 16 تيم از استانهاي تهران، لرستان، مازندران، کرمانشاه، گيلان، زنجان، فارس، آذربايجان غربي، بوشهر، هرمزگان،کردستان،اصفهان،قزوين،همدان،اردبيل و کردستان در مسافت 1000 مترآغاز شد
بر اين اساس در کاياک يکنفره 1000 متر رده اميد احمدرضا طالبيان از اصفهان اول ، امين بوداغي ازمازندران دوم و امير رشيدي از گلستان سوم شدند. در کاياک يکنفره 1000 متر رده سني جوانان اروند درويش از مازندران به مقام اول ، جواد محمدي دوست از گيلان به مقام دوم و عليرضا محمدي از تهران به مقام سوم رسيدند.
در کاياک دونفره 1000متر رده سني اميد مسعود قاسمپور و امين بوداغي از مازندران ، آرمين بخشي زاد و رحمت قادري از گيلان وامير رشيدي و سجاد تقي پوراز گلستان به مقامهاي اول تا سوم رسيدند.در کاياک 2نفره 1000 متر رده سني جوانان عليرضا محمدي و پدرام دادک از تهران مقام اول ، جواد محمدي دوست و فرزاد مظلوم از گيلان مقام دوم و اروند درويش و محمدرضا نيک منش از مازندران مقام سوم را از آن خود کردند.
در کاياک چهارنفره 1000 متر رده سني اميد ، امين بوداغي، مسعود قاسمپور ، علي فرخي و ميلاد قاسمي از مازندران اول شدند، آرمين بخشي زاد، امير مهدوي، آرش بصارت دار و رحمت قادري از گيلان و رسول يار احمدي ، سليم محمدي ، ميعاد بياتي و رضا الوندي از بوشهر در رده هاي دوم و سوم جاي گرفتند.
در کاياک 4نفره 1000 متر رده سني جوانان نيز فرزاد مظلوم، علي آقاميرزايي، سعيد فضل اولي و آريا بصارت دار از گيلان ، احمد بنده زاده، فرزين اسدي، محمدرضا نيک منش و اروند درويش از مازندران و عليرضا محمدي ، پدرام دادک ، حسين ولي پور و رحيم نقي زاده از تهران اول تا سوم شدند.
در کانو يکنفره 1000 متر رده اميد شاهو ناصري از کردستان اول ، سروش نازرفتار از گيلان دوم و وحيد چراغي ازکرمانشاه سوم شدند. در کانويکنفره 1000 متر رده سني جوانان کيانوش اسديان از لرستان به مقام اول ، سجاد صيامي از گيلان به مقام دوم و محسن شيخي از تهران به مقام سوم رسيدند.
در کانو دونفره 1000 متر رده سني اميد سروش نازرفتار و پيمان صيامي از گيلان ، مهران ابوپور و ايمان پورعزيز از مازندران وعلي نژاداسفندياري و محسن ناموراز گلستان به مقامهاي اول تا سوم رسيدند.
در کانو 2نفره 1000 متر رده سني جوانان مصطفي رافخاني و ياسر دهقان از گيلان مقام اول ، اميرحسين خدايار و اميرحسين حاجيان از مازندران مقام دوم و کيارش اسديان و رضا رشيدي از لرستان مقام سوم را از آن خود کردند.
اين رقابتها امروز در مسافت 500 امروز برگزار خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.