قايقرانان ايران به مصاف حريفان خود رفتند

قايقرانان تيم ملي آبهاي آرام بانوان و آقايان کشورمان روز گذشته 9 خردادماه در مسابقات آبهاي آرام کاپ 3 جهاني به مصاف حريفان خود رفتند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، بر اين اساس در مسابقات روز گذشته در گروه اول مرحله مقدماتي کاياک چهارنفره 500 متر بانوان مائده طهماسبي، هديه کاظمي، مهسا آذري و آرزو حکيمي با قايقرانان کشورهاي ترکيه، کره جنوبي، لهستان، مجارستان، دانمارک، روسيه، انگلستان و چين مسابقه دادند و در نهايت با زمان 1:58.456 دقيقه در رده نهم ايستادند و از دور رقابتها کنار رفتند.
در گروه دوم اين ماده نيز سارا حنيفه زاده، سارا کاظمي، کيانا کمال زاده و مينا عبدالهي ديگر نمايندگان کشورمان با زمان 1:56.516 دقيقه هشتم و حذف شدند. در اين گروه کشورهاي چين، آلمان، سوئد، کانادا، دانمارک، لهستان و نروژ حضور داشتند.
در مرحله مقدماتي کاياک يکنفره 200 متر بانوان آرزو حکيمي در گروه يک در مصاف با حريفاني از کشورهاي نيوزلند، انگلستان، ترکيه، آلمان، هلند و پرتغال، با زمان 47.672 ثانيه در رده چهارم قرار گرفت و به مرحله نيمه نهايي صعود کرد.
در گروه 2 اين ماده هديه کاظمي نيز با پاروزنان چين، کانادا، اتريش، ازبکستان، ترکيه و مجارستان به رقابت پرداخت و در نهايت با زمان 48.380 ثانيه چهارم شد و به مرحله نيمه نهايي راه يافت.
در مرحله نيمه نهايي نيز نمايندگان کشورمان به مصاف حريفان خود رفتند. کاظمي در گروه 2 با قايقرانان کشورهاي سوئد، کانادا، آلمان، چين، لهستان، ترکيه، مجارستان و تونس مسابقه داد و با زمان 47.220 ثانيه هفتم شد و از راهيابي به مرحله بعد بازماند.
در گروه 3 مرحله نيمه نهايي اين ماده حکيمي نيز در مصاف با حريفان خود با زمان 46.172 ثانيه در رده ششم ايستاد و به فينال B راه يافت. در اين مسابقه قايقرانان کشورهاي نيوزلند، قزاقستان، اتريش، کانادا، ترکيه، تونس و پرتغال حضور داشتند.
در کاياک دونفره مسافت 200 متر مردان رضا رئيسي و امين بوداغي با پاروزنان کشورهاي سوئد، بلژيک، چين، ازبکستان، نروژ و کره جنوبي به رقابت پرداختند و در پايان با زمان 39.140 ثانيه ضمن قرار گرفتن در رده ششم به مرحله نيمه نهايي راه يافتند.
در مرحله نيمه نهايي اين ماده نيز نمايندگان کشورمان به مصاف چين، استراليا، ايتاليا، آلمان، لهستان، چين و ازبکستان رفتند و در نهايت با زمان 35.896 ثانيه هشتم شدند و به فينال B راه يافتند.
ملي پوشان کشورمان امروز در روز پاياني اين رقابتها در فينال A مواد کانوکانادايي يکنفره 500 متر مردان و کاياک يکنفره 5000 متر مردان و فينال B مواد کاياک يکنفره مسافت 200 متر بانوان و کاياک دونفره 200 متر مردان با حريفان خود مسابقه خواهند داد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.