ملي پوشان کشورمان به مصاف حريفان خود رفتند

مسابقات آبهاي آرام کاپ 3 جهاني امروز 10 خردادماه در دانمارک در حالي به پايان رسيد که قايقرانان کشورمان در کانوکانادايي دونفره 500 متر مردان هشتم جهان شدند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، در مسابقات روز پاياني کاپ 3 در فينال B کاياک دونفره 200 متر آقايان رضا رئيسي و امين بوداغي در مصاف با کشورهاي آلمان، چين، ترکيه، چين، کره جنوبي، ازبکستان، نروژ و لهستان، با زمان 35.464 ثانيه در رده هشتم و در مجموع در رده هفدهم جهان ايستاد.
در فينال B کاياک يکنفره 200 متر بانوان آرزو حکيمي به مصاف قايقرانان کشورهاي ترکيه، کانادا، چين، ازبکستان، مجارستان و لهستان رفت و در پايان 43.368 ثانيه چهارم و در مجموع سيزدهم جهان شد.
در فينال A کانوکانادايي 500 متر مردان علي اوجاقي و کيا اسکنداني با زمان 1:54.780 دقيقه هشتم جهان شدند. در مسابقات قايقرانان کشورهاي ازبکستان، آلمان، ايتاليا، چين، ترکيه و اکوادور حضور داشتند.

در کاياک يکنفره 5000 متر مردان کشورهاي فنلاند، انگلستان، ايتاليا، لهستان، تونس، کانادا، ايران، ازبکستان، استراليا، دانمارک، فنلاند، مجارستان، ترکيه،اسلواني، اروگوئه، سوئد، آلمان و بلژيک حضور داشتند. امين بوداغي نماينده کشورمان با زمان 21:05.090 دقيقه در مکان پانزدهم قرار گرفت. در اين مسابقه قايقرانان استراليا، دانمارک و بلژيک در رده هاي اول تا سوم ايستادند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.