14 دختر روئينگي تمرينات خود را از سر گرفتند

تيم ملي روئينگ بانوان کشورمان متشکل از 14 قايقران اولين مرحله اردوي تدارکاتي خود را بعد از بازگشت از بازيهاي آسيايي گوآنگجو از ديروز 26 آذرماه در درياچه مجموعه ورزشي آزادي آغاز کردند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، بعد از بازگشت تيم ملي روئينگ بانوان کشورمان از بازيهاي آسيايي 2010 گوآنگجو مايک ديويد هيل سرمربي اين تيم از دختران قايقراني که در اين رشته فعاليت داشتند تست گيري کرد تا بهترين نفرات را به تيم ملي دعوت کند.
75 قايقران دختر از 11 استان هفته گذشته به تهران آمدند و در اين تست گيري شرکت کردند که در نهايت 14 نفر به تيم ملي بزرگسالان و 10 نفر به تيم ملي جوانان دعوت شدند تا تمرينات خود را زير نظر مايک ديويد هيل آغاز کنند.
قايقرانان روئينگ کشورمان شهريورماه سال آينده مسابقات کسب سهيمه المپيک را در اسلواني و مهرماه نيز مسابقات قهرماني آسيا را در هنگ کنگ پيش رو دارند و خود را براي موفقيت در اين رقابتها آماده خواهند کرد.
مريم سعيدي، سپيده ضيائي، سولماز عباسي آزاد و منا بصيري از تهران، نازنين ملائي، حميرا برزگر، نسيم بن يعقوب، شادي فرج پور و لادن نائبي از گيلان، فريبا هيجرودي، منا شادمهر و فرحناز عشقي از زنجان، نازنين رحماني از کرمانشاه و رويا عباسي از آذربايجان غربي نفرات دعوت شده به تيم ملي بزرگسالان هستند که تمريناتشان را از ديروز 26 آذرماه زير نظر مايک ديويد هيل سرمربي و مريم حيدريه کهن کمک مربي خود آغاز کردند و تا 17 دي ماه نيز در اين اردو حضور خواهند داشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.