مطمئنم که نماينده ايران در مسابقات المپيک خواهم بود

 

احمد رضا طالبيان قايقران کسب کننده سهميه المپيک لندن پس از بازگشت از اردوي يکماهه مالزي و حضور در تست انتخابي تيم ملي با کسب مقام اول و پيشي گرفتن از رقباي داخلي بسيار آماده به نظر مي رسد. او وضعيت تمرينات را بسيار خوب توصيف مي کند و معتقد است که حتما نماينده قايقراني ايران در المپيک خواهد بود.
دارنده مدال طلاي مسابقات قهرماني آسيا گفت: با توجه به آمادگي که دارم و تمريناتي که پشت سر مي گذارم به اميد خدا مطمئنم که نماينده ايران در مسابقات المپيک خواهم بود.
احمد رضا طالبيان تصريح کرد: اردوي مالزي بسيار مفيد بود و پيشرفت زيادي هم از لحاظ بدني و هم از نظر روحي داشتيم. در مدت زماني هم که از مالزي بازگشتيم تمرينات خوبي انجام دادم.
وي ادامه داد: اردوي مالزي تقريبا هر سال برگزار مي شود و هميشه بعد از اردو شاهد يک پيشرفت چشمگير در وضعيتمان بوديم. همانطور هم که از نتايج تست مشخص است نفراتي که به اردو رفتند بهترين نفرات تست انتخابي هستند.
طالبيان تست انتخابي تيم ملي که هر سه ماه يکبار برگزار مي شود را در ايجاد رقابت بين ملي پوشان بسيار موثر دانست و افزود: پيش از اين شايد قايقراناني که در اردوهاي تيم ملي بودند بدون رقابت و با خيال آسوده از اينکه ملي پوش هستند تمرين مي کردند اما اين تست هاي فصلي سبب شده که انگيزه قايقرانان بيشتر باشد ضمن اينکه جوانتر ها هم که در استان هاي خود تمرين مي کنند تلاش بيشتري براي حضور در تيم ملي مي کنند.
وي اظهار داشت: امکانات قايقراني شامل قايق و پارو است. در حال حاضر امکاناتمان نسبت به گذشته پيشرفت قابل ملاحظه اي کرده است. در همين تست انتخابي قايق و پارويي که در اختيار پاروزنان قرار داشت از بهترين هاي دنياست.
طالبيان از تمرکز کامل خود بر روي المپيک خبر داد و بيان کرد: در حال حاضر فقط به المپيک فکر مي کنم و تمام تلاشم براي بدست آوردن بهترين نتايج است. هدفم حضور در فينال A و 8 نفر اول المپيک است.
وي خاطر نشان کرد: فکر مي کنم با وجود تمرينات فشرده اي که انجام مي دهم و با حمايت فدراسيون اين نتايج دور از دسترس نباشد.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.