احمد دنيامالي از دوتن از قايقرانان پيشکسوت عيادت کرد

احمد دنيامالي رئيس فدراسيون قايقراني جمعه 27 آبانماه جداگانه از جمشيد فتحي و سعيد يوسفي از پيشکسوتان قايقراني عيادت کرد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، رئيس فدراسيون قايقراني در راستاي برنامه فدراسيون در جهت تجليل از پيشکسوتان قايقراني، جمعه 27 آبانماه از جمشيد فتحي و سعيد يوسفي از با سابقه ترين قايقرانان کشورمان که سال جاري دچار بيماري شده بودند عيادت کرد.
دنيامالي در اين ديدارها ضمن آرزوي سلامتي براي اين دو قايقران باسابقه، پيشکسوتان را سرمايه هاي ملي کشور عنوان کرد و ضمن تاکيد بر حضور پيشکسوتان در کنار تيم هاي ملي و استفاده از تجربيات آنان، حضور پيشکسوتان در تيم هاي ملي را براي ملي پوشان جوان روحيه بخش و باعث دلگرمي پيشکسوتان دانست.
وي يکي از راه هاي پيشرفت در ورزش را استفاده از تجربيات پيشکسوتان بيان کرد و به ورزشکاران نيز توصيه کرد که ضمن عيادت از بزرگاني که براي ورزش زحمت کشيده اند از تجربه هاي آنان در زمينه هاي فني استفاده کنند.
دنيامالي تجليل و تکريم افرادي که سال ها در ورزش کشور خدمت کردند و افتخار آفريدند را از مهمترين وظايف مديران و مسئولين اعلام کرد و حضور در کنار آنان و استفاده از تجربياتشان را مايه سربلندي ورزش کشور دانست.
وي هدف از اين ديدارها را احترام و تجليل از قايقرانان قديمي کشور بيان کرد و به آنان اطمينان خاطر داد که مسئولين فدراسيون قايقراني همراه و پشتيبانشان خواهند بود و از هيچگونه کمکي در زمينه فراهم کردن شرايط بهتر درمان آنان دريغ نخواهند کرد.
جمشيد فتحي و سعيد يوسفي نيز در سخناني ضمن تشکر از رئيس فدراسيون اين ديدار را سبب تقويت روحيه و شادابيشان عنوان کردند.
شايان ذکر است جمشيد فتحي باسابقه ترين قايقران کشورمان است که مسئوليت هاي گوناگوني نيز در فدراسيون داشته است و اکنون رئيس کميته پيشکسوتان فدراسيون مي باشد. همچنين سعيد يوسفي پيشکسوت رشته کانوپولو که بعد از سپري کردن دوران ورزش حرفه اي خود در تيم ملي به داوري در اين رشته مشغول بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.