ابراهيمي: پس از اين موفقيت با انگيزه بيشتري در مسابقات حضور خواهيم يافت

در پي برگزاري اجلاس کنفدراسيون قايقراني آسيا احمد دنيامالي و مرتضي محرابي نمايندگان ايران در قايقراني آسيا شدند.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، همزمان با برگزاري مسابقات قهرماني آسيا اجلاس کنفدراسيون ‏قايقراني آسيا در سمرقند ازبکستان برگزار شد. در اين اجلاس که نمايندگان کشورهاي ايران، عراق، قزاقستان، ازبکستان، تاجيکستان، قرقيزستان، هند، پاکستان، لنبان، قطر، ژاپن، چين، فيليپين، ويتنام، اندونزي، ميانمار، سريلانکا، کره شمالي، چين تايپه، هنگ کنگ، تايلند، ماکائو، بنگلادش و مالزي حضور داشتند، با حمايت هاي مسئولين فدراسيون ‏قايقراني کشورمان احمد دنيامالي براي 4 سال ديگر به عنوان نماينده قاره آسيا در هيات رئيسه ‏فدراسيون جهاني قايقراني و مرتضي محرابي به عنوان رئيس کميته کانوپولوي آسيا انتخاب شدند.

سرپرست فدراسيون قايقراني در اين رابطه گفت: طي جلسه اي که پيش از آغاز اجلاس با شوکن ناريتا ‏رئيس کنفدراسيون قايقراني آسيا داشتم حمايت همه جانبه خود را از احمد دنيامالي و مرتضي محرابي اعلام کردم و خوشبختانه ناريتا نيز نظر بسيار مساعدي در اين رابطه داشت.

خسرو ابراهيمي ادامه داد: در اين ديدار ناريتا ضمن تقدير از فعاليت اينجانب در قايقراني آسيا، حمايت کامل خود را از فدراسيون قايقراني ايران اعلام داشت و بر لزوم فعاليت قايقراني ايران در سطح آسيا تاکيد کرد. بنده نيز حمايت همه جانبه خود را از رياست ناريتا بر کنفدراسيون قايقراني آسيا به وي اعلام کردم.

وي بيان کرد: شخصا براي انتخاب 2 نماينده کشورمان با نمايندگان بسياري از کشورهاي حاضر در محل اجلاس لابي کرده و نظر مساعد ايشان را جلب کردم که در نهايت منجر به انتخاب اين 2 عزيز گرديد و کليه تيم حاضر در اين رقابت ها از اين اتفاق خوشحال و خوشنود هستيم.

ابراهيمي در خصوص برگزاري مسابقات قهرماني آسيا گفت: قايقرانان کشورمان با آمادگي کامل از ساعت 9 صبح فردا به مصاف حريفان خود مي روند. پس از پيروزي در اجلاس اميدواريم پاروزنان نيز از عنوان قهرماني کشورمان در آسيا دفاع کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.