کسب 2 مدال طلاي کشورمان توسط کاياک چهارنفره مردان و بانوان

 

مسابقات قهرماني آسياي آبهاي آرام امروز 5 مهرماه با کسب 2 مدال طلاي قايقرانان کشورمان در اين رقابت ها ادامه پيدا کرد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، در ادامه مسابقات قهرماني آسياي آبهاي آرام، صبح امروز مسابقات کاياک و کانوي چهارنفره 1000 و 500 متر برگزار شد. در رقابت کاياک چهارنفره 1000 متر مردان بزرگسالان تيم ايران با ترکيب احمدرضا طالبيان، امين بوداغي، فرزين اسدي و حميد ترکي به مصاف حريفان خود رفت و در پايان با قرار گرفتن در جايگاه نخست موفق به کسب مدال طلا شد.
در رقابت فينال کاياک چهارنفره 500 متر بانوان جوانان نيز پاروزنان کشورمان با ترکيب مينا عبدالهي، مهسا آذري، مائده طهماسبي و سارا حنيفه زاده با حريفان خود رقابت کرد و موفق به کسب مدال طلاي مسابقات شد.

در کانوي چهارنفره 1000 متر بزرگسالان نمايندگان ايران با ترکيب پژمان ديوسالار، محسن سعادتخواه، کيا اسکنداني و علي باجلان در فينال به رقابت با حريفان خود پرداخت و در نهايت موفق به کسب مدال برنز مسابقات شد.
در کاياک چهارنفره 1000 متر مردان جوانان نيز تيم کشورمان موفق به کسب مدال برنز شد. ترکيب تيم ايران را در اين مسابقه ياسين نوري، محمدجواد شاهپوري، شهريار معصومي و ماکان غياثي تشکيل مي دادند.

در ادامه مسابقات نيز قايقرانان کشورمان در مسابقات مسافت 500 متر شرکت کردند. افشين شعباني در کاياک يکنفره 500 متر جوانان، احمدرضا طالبيان در کاياک يکنفره 500 متر بزرگسالان، شاهو ناصري در کانوي يکنفره 500 متر بزرگسالان و علي آقاميرزايي و سعيد فضل اولي در کاياک دونفره 500 متر بزرگسال با پشت سر گذاشتن رقباي خود راهي فينال مسابقات شدند.

قايقرانان کشورمان صبح فردا 6 مهرماه در مسابقات فينال 500 متر به مصاف حريفان خود خواهند رفت.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.