تيم ملي روئينگ بانوان در چين اردو مي زند

با تصويب اعضاء هيات رئيسه فدراسيون تيم ملي روئينگ بانوان کشورمان به منظور برگزاري اردوي آماده سازي به چين اعزام مي شوند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، در دويست و پنجاه و هشتمين جلسه هيات رئيسه فدراسيون با اعزام تيم ملي روئينگ بانوان به کشور چين جهت برگزاري اردوي تدارکاتي موافقت شد. رشته روئينگ که يکي از اميدهاي کسب سهميه المپيک محسوب مي شود در سالهاي اخير رشد چشمگيري داشته و توانسته با کسب نتايج قابل قبول در رقابتهاي آسيايي و جهاني خود را به عنوان يکي از رشته هاي ورزشس موفق کشورمان مطرح کند. در فاصله کمتر از 150 روز مانده به مسابقات کسب سهميه المپيک و وجود 2 سهميه المپيک در بخش بانوان يکبار ديگر مسئولان فدراسيون بر آن شدند تا شرايط ويژه اي را براي موفقيت اين تيم ايجاد کنند. به همين منظور با اعزام تيم ملي روئينگ بانوان به کشور چين و تمرين در پيست استاندارد و همچنين برگزاري اردو در کنار 2 تيم چين و کره جنوبي که از کشورهاي صاحب نام روئينگ آسيا هستند موافقت کردند.
همچنين احمد دنيامالي رئيس فدراسيون قايقراني با يک مربي خانم چيني مذاکرات اوليه اي را براي به عهده گرفتن تيم ملي انجام داده است. به همين منظور قرار است مربي چيني شرايط اسکان و هزينه هاي برگزاري اردو را براي فدراسيون ايران ارسال کند تا مسئولان فدراسيون پس از بررسي و تاييد شوراي برون مرزي تيم ملي روئينگ بانوان را بهمن ماه سال جاري به اردوي چين اعزام کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.