قايقرانان ايران به مرحله ماقبل نيمه نهايي رسيدند

مسابقات روئينگ قهرماني جوانان جهان با مشخص شدن حريفان نمايندگان کشورمان در مرحله مقدماتي امروز 14 مرداد ماه در فرانسه آغاز شد و قايقرانان ايران موفق شدند به مرحله ماقبل نيمه نهايي برسند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب، در رشته سنگين وزن يک نفره بانوان شادي فرج پور از کشورمان در گروه يک مرحله مقدماتي با يجي کيم از کره جنوبي، ايلميا آبدورازاکوا از ازبکستان، ليسا اچميدلا از آلمان، يکاترينا آرتميوا از قزاقستان و کريستينا جيمس از مجارستان هم گروه شد و ساعت 12 به وقت ايران به مصاف حريفان رفت که در پايان اين مسابقه ليسا اچميدلا از آلمان با زمان 42/48/7 اول، کريستينا جيمس از مجارستان با زمان 46/01/8 دوم و يجي کيم از کره جنوبي با زمان 36/10/8 سوم شدند.
شادي فرج پور با زمان 51/27/8 در مکان پنجم ايستاد و به مرحله ماقبل فينال رسيد.
در رشته سنگين وزن چهارنفره بانوان نيز نازنين ملائي، حميرا برزگر، شعله خداپرستي و فاطمه ابرغم ساعت 30/15 به وقت ايران با حريفان خود در گروه 3 مرحله مقدماتي مسابقه دادند. قايقرانان کشورمان در اين گروه با روسا آتکينسون، هلن پرستون، الينورپيگوت و فوئد لوکاس از انگلستان ، مونيکا اسونداريال آسجا زرو، کارلا ميلوسويک و هلنا پاوکريک از کرواسي ، آنا نينگارد، شارلوت پولسن، آن آندرسن و ميشل پولتز از دانمارک و جسيکا هال، ماديه ادمونسدس، آمي فاولر و آلکساندرا هاگان از استراليا مصاف کردند.
در پايان نيز جسيکا هال، ماديه ادمونسدس، آمي فاولر و آلکساندرا هاگان از استراليا با زمان 78/49/6 اول، مونيکا اسونداريال آسجا زرو، کارلا ميلوسويک و هلنا پاوکريک از کرواسي با زمان 20/54/6 دوم و روسا آتکينسون، هلن پرستون، الينورپيگوت و فوئد لوکاس از انگلستان با زمان 07/56/6 سوم شدند. قايقرانان کشورمان در اين مسابقه با زمان 08/24/7 در رده پنجم قرار گرفتند و به مرحله ماقبل فينال راه يافتند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.