تمرينات مستمر مسبب کسب مدال در آسيا بود

 

سعيد فضل اولي قايقران تيم ملي آبهاي آرام کشورمان در مسابقات قهرماني آسياي تهران مدال برنز کاياک دونفره 1000 متر بزرگسالان را به همراه حميد ترکي کسب کرد. وي پس از اين مسابقات در تست انتخابي تيم ملي حضور داشت و به همراه احمدرضا طالبيان و فرزين اسدي به عنوان نفرات اعزامي تيم ملي به اردوي مالزي انتخاب شدند.
قايقران تيم ملي کشورمان گفت: کسب مدال در قهرماني آسيا در کاياک دونفره 1000 متر براي اولين بار در ايران اتفاق افتاد. ما سال 90 را به خوبي آغاز کرديم و تمرينات فشرده اي داشتيم. اين تمرينات مستمر در مسابقات قهرماني آسيا جواب داد و منجر به کسب مدال شد.
سعيد فضل اولي ادامه داد: پس از اين مسابقات در تست انتخابي تيم ملي حضور داشتم. اين تست ها در ميزان آمادگي قايقرانان بسيار موثر است. ما که به عنوان ملي پوش در اردوهاي تيم ملي حاضريم از اين پس باقي براي ماندن در تيم بايد تلاش بيشتري داشته باشيم چون رقبايمان با حضور در اين تست ها آمادگي خود را به رخ مي کشند و اين مسئله سبب ايجاد يک رقابت مفيد بين تمام قايقرانان شده است.
وي اظهار داشت: اردوي مالزي نسبت به سال هاي گذشته بسيار بهتر برگزار شد. در اين اردو براي حضور در المپيک تلاش مي کرديم و اين مسئله باعث ايجاد رقابت بيشتري شده بود و تمرينات را با جديت بيشتري دنبال مي کرديم.
فضل اولي افزود: رکوردهايي که پس از اين اردو زديم نسبت به گذشته بسيار عالي بود. در تست هم شاهديم که بهترين نتايج را کساني گرفتند که در اين اردو حاضر بودند.
وي بيان کرد: بر اساس برنامه بلندمدتي که فدراسيون در نظر گرفته تمريناتمان را پي مي گيريم. درحال حاضر هدف مسابقات قهرماني آسياي 2013 در ازبکستان و بازي هاي آسيايي 2014 است.
فضل اولي خاطر نشان کرد: در اين مسابقات براي مدال طلا تلاش مي کنيم و اميدوارم با کسب رکورد هاي خوب در مسابقات انتخابي المپيک 2016 براي کسب سهميه به ميدان بروم.

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.