با تلاش همه اعضاي هيات در تمام مسابقات کشوري حضور فعال داريم

رئيس هيات قايقراني همدان با اشاره به حضور مداوم تيم هاي اين استان در مسابقات کشوري گفت: هيات قايقراني همدان از سال 86 به صورت غير رسمي و از سال 88 با حضور ناخدا اميني که آن موقع دبير فدراسيون بودند آغاز به فعاليت کرده است. بنده از آن موقع تاکنون رئيس هيات هستم و در ابتداي کار با استعداديابي پي در پي جوانان زيادي را جذب قايقراني کرديم و مطابق با برنامه هاي فدراسيون کارها را در همدان دنبال مي کنيم.
محمد ضروري ادامه داد: همدان در رشته هاي کاياک، کانو کانادايي، کانوپولو و روئينگ فعاليت دارد و در مسابقات مختلف کشوري حضور فعال داريم و ورزشکاران استان مداوم به اردوهاي ملي دعوت مي شوند.
وي افزود: همواره تلاش داريم با استعداديابي و جذب ورزشکاران شاخص با تلاش و پيگيري هاي کارکنان هيات به توسعه و پيشرفت قايقراني کمک کنيم.
ضروري تصريح کرد: ورزشکاران همداني حضوري شاخص در تيم هاي ملي دارند. از جمله آرزو حکيمي اولين بانوي آبهاي آرام ايران که در المپيک حضور يافته و کسب مدال مسابقات قهرماني آسيا توسط مريم کرمي و حميدرضا چوبداري در رشته روئينگ.
رئيس هيات قايقراني همدان با اشاره به کم آبادي اين استان بيان کرد: از اواخر سال 93 به دليل خشکسالي امکان تمرين در سد آبشينه غيرممکن شده و با مساعدت مديريت و مسئولين شرکت آب منطقه اي موفق به ايجاد پايگاه سد اکباتان را فعال کرديم. اين منطقه تا محل زندگي ورزشکاران تنها 5 کيلومتر فاصله دارد و اين امر کمک بسياري به برگزاري تمرينات متعدد در طول روز مي کند.
وي ادامه داد: البته 3 پايگاه ديگر در شهرستان هاي ملاير، کبودرآهنگ و نهاوند ايجاد کرديم که نقش بسزايي در موفقيت فعاليت هيات دارند.
ضروري خاطرنشان کرد: در نظر داريم با تکميل و اصلاح زيرساخت هاي لازم و تجهيز هيات به امکانات مربوط به ورزش قهرماني و قايق مناسب و ارتقاء دانش مربيان قايقراني را در سطح استان گسترش دهيم.
رئيس هيات قايقراني همدان با اشاره برگزاري تمرينات بدون وقفه قايقرانان استان عنوان کرد: با عنايت به مشکلات و فقدان منابع مالي تلاش کرديم فعاليت هيات را سرپا نگه داريم و در تمامي مسابقات حضور فعال داشته باشيم که اين امر جز با تلاش اعضاي هيات و ورزشکاران و حمايت مسئولان فدراسيون امکان پذير نبوده است.
در پايان ذکر اين نکته شايان توجه مي باشد که هيئت تلاش نموده باتوجه به فقدان منابع مالي تمرينات خود را بدون وقفه برگزار کرده و در تمامي مسابقات حضور فعال داشته است که اين امر و موفقيتهاي حاصل از آن مرهون همدلي وهمياري کليه اعضاي هيئت و ورزشکاران مي باشد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.