ملي پوشان آبهاي آرام معرفي شدند

قايقرانان تيم ملي آبهاي آرام مردان به منظور حضور در اولين مرحله اردوي آماده سازي معرفي شدند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، مسئولان فدراسيون به منظور حضوري موفق در المپيک 2012 لندن و 2016 برزيل در صدد تست گيري از قايقرانان سراسر کشور در رشته آبهاي آرام برآمدند تا بهترين نفرات را به تيم ملي دعوت کنند. به همين منظور با اين هدف تست گيري انتخابي از قايقرانان در 3 دور برگزار شد و پس از محاسبه ميانگين زمانهاي ثبت شده بهترين نفرات به تيم ملي دعوت شدند.
مسئولان فدراسيون که با اين کار به دنبال جذب استعدادها و پشتوانه سازي در رشته آبهاي آرام بودند موفق شدند به اهداف خود دست پيدا کنند و به همين خاطر 24 قايقران برتر را به تيمهاي ملي بزرگسالان و جوانان دعوت کردند تا اولين مرحله اردوي آماده سازي خود را از 21 آذرماه آغاز کردند و تا 12 دي ماه ادامه خواهند داد.
بر اساس اسامي اعلام شده محسن سعادتخواه، رضوان بهجتي مقدم، سعيد فضل اولي و رحمت قادري از گيلان، محمد يوسف شهبازي و محمدطاهر حسيني افشار از کرمانشاه، فرزين اسدي و اروند درويش از مازندران ، سروش رضويان ، هومن کريمي، کيا اسکنداني حسيني و بابک دربان از تهران، عادل مجللي از گلستان به تيم ملي بزرگسالان و صادق درويش، ياسين نوري و شهريار معصومي از گيلان، نيما رمضاني و پوريا کنتورچيان از مازندران، محمد ولدي از همدان، محمد جواد شاهپوري، ماکان غياثي، سامان بقايي، داريوش فرجي از تهران به تيم ملي جوانان دعوت شده اند.
همچنين احمدرضا طالبيان قايقران طلايي تيم ملي کشورمان که مهر ماه سال جاري در مسابقات قهرماني آسيا موفق به کسب سهميه المپيک 2012 لندن شده بود بدون شرکت در تست گيري به تيم ملي دعوت شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.