ملي پوشان ايران 6 طلا، 1 نقره و 2 برنز به دست آوردند

 

قايقرانان تيم ملي کشورمان در آخرين روز از مسابقات آبهاي آرام قهرماني آسيا امروز 7 مهرماه به مصاف حريفان خود رفتند و موفق شدند در مسافت 200 متر 6 مدال طلا، 1 مدال نقره و 2 مدال برنز کسب کنند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، در مسابقات صبح امروز ملي پوشان کشورمان در فينال رقابتهاي مسافت 200 متر با حريفان خود روبرو شدند.
در کاياک دونفره بزرگسالان مردان قايقرانان قزاقستان و قرقيزستان اول و دوم شدند و عليرضا علي محمدي و سعيد فضل اولي از ايران مدال برنز را به دست آوردند.
در کاياک يکنفره مردان جوانان افشين شعباني مدال طلا را بر گردن آويخت، قايقران قزاقستاني مدال نقره و قايقران ازبکستاني مدال برنز به دست آوردند.
در کاياک دونفره مردان جوانان قزاقي ها و ازبکي ها اول و دوم شدند و محمد ولدي و حامد محمدي از ايران در رده سوم جاي گرفتند.
در کانوي يکنفره بانوان بزرگسالان قايقران ازبکستان مدال طلا، ناديا تالانک مدال نقره و ملي پوش قزاقستان مدال برنز را از آن خود کردند.
در کانوي دونفره بانوان بزرگسالان ناديا تالانک و معصومه داناپور اول، قايقرانان ازبکستان دوم و قايقرانان هند سوم شدند.
در کاياک يکنفره جوانان بانوان آرزو حکيمي بر سکوي اول، قايقران قزاقي بر سکوي دوم و قايقران ازبکي بر سکوي سوم آسيا ايستادند.
در کاياک دونفره بانوان جوانان آرزو حکيمي و مينا عبدالهي با غلبه بر حريفان خود اول شدند، قزاقي ها در رده دوم ايستادند و قايقرانان ازبکستان سوم شدند.
در کانوي يکنفره بانوان جوانان فاطمه کرمجاني مدال طلا را از آن خود کرد و ملي پوشان ازبکستان و قزاقستان مدالهاي نقره و برنز را به دست آوردند.
در کانوي دونفره بانوان جوانان هيوا افضلي و نرگس خدابنده لو در مصاف با حريفان خود موفق شدند در مکان نخست آسيا بايستند. در اين مسابقه قايقرانان ازبکستان دوم و قايقرانان قزاقستان سوم شدند.
در کانوي يکنفره مردان بزرگسالان عادل مجللي چهارم شد. در اين مسابقه قايقرانان ازبکستان، ژاپن و چين اول تا سوم شدند.
در کانوي دونفره مردان بزرگسالان نيز شاهو ناصري و پژمان ديوسالار در مکان پنجم قرار گرفتند و ورزشکاران قزاقستان، چين و ازبکستان به ترتيب اول تا سوم شدند.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.