شادي فرج پور براي صعود به فينال C و D به نيمه نهايي راه يافت

در روز دوم مسابقات روئينگ قهرماني جوانان جهان که در شهر بريو فرانسه برگزار مي شود شادي فرج پور براي رسيدن به فينال C و D به مرحله نيمه نهايي رسيد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب، شادي فرج پور در مرحله ماقبل نيمه نهايي ساعت 30/18 ديروز به مصاف وينتا موکا از لاتوآ، لايي چنگ شان از سنگاپور و سوهانسا جاروراتانا از تايلند رفت که در پايان وينتا موکا از لاتوآ با زمان 27/37/8 اول، شادي فرج پور با زمان 26/46/8 دوم و لايي چنگ شان از سنگاپور با زمان 33/16/9 سوم شدند. فرج پور بعد از کسب مقام دومي در اين مسابقه موفق شد به مرحله يک چهارم نهايي راه پيدا کند.
در مرحله يک چهارم نهايي با مايا رفنيکوا از روسيه، ليسا اسچميدلا از آلمان، آنجا سوم از اسلواني ، ويرگينيا دياز ريواز از اسپانيا و توني بوتوا از بلغارستان هم گروه شده و ساعت 12 امروز با آنها مسابقه داد. در پايان اين مسابقه ليسا اسچميدلا از آلمان با زمان 08/59/7 اول، آنجا سوم از اسپانيا با زمان 17/08/8 دوم و ويرگينيا دياز ريواز از اسلواني با زمان 29/10/8 سوم شدند، فرج پور نيز با زمان 36/48/8 در رده ششم قرار گرفت و براي راه يابي به فينال C و D به مرحله نيمه نهايي رسيد.
فرج پور در اين مرحله نيز فردا ساعت 30/12 با آيدل اوز گول از ترکيه، نيکول بيلاسکي از آمريکا، توني بوتوا از بلغارستان، وينتا موکا از لاتوآ و يجي کيم از کره جنوبي مسابقه مي دهد.
نازنين ملائي، حميرا برزگر، شعله خداپرستي و فاطمه ابرغم درتيم چهارنفره کشورمان نيز ساعت 15/14 امروز در مرحله ماقبل فينال با آنا نينگارد، شارلوت پلسن، آن آندرسن و ميشل پولتز از دانمارک، مارگارت برتاسي، آلکساندرا چرومکا، سامانتا وارن و کيمبرلي هوپول از آمريکا، مارين لوويلون، ايولن آمل، دبورا وربلن و شارلوت دوگلار از بلژيک و کادي ران، اليکا ناريتس، الگيت وسو و کوئيدوکيلينگ از استوني ديدار خواهند کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.