قايقرانان کشورمان مدال نقره و برنز تيمي کسب کردند

قايقرانان تيم ملي کشورمان د ر مسابقات اسلالوم و آبهاي خروشان قهرماني آسيا موفق به کسب مدال نقره و برنز تيمي شدند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، در اين رقابتها که با حضور 12 کشور آسيايي ايران، چين، ژاپن، تايلند، چين تايپه، ازبکستان، قزاقستان، لبنان، سنگاپور، مالزي، کره و هنگ کنگ در شهر مي اي کشور چين برگزار شد، قايقرانان کشورمان در ماده هاي کاياک و کانوي يکنفره و کانوي دونفره به مصاف حريفان خود رفتند.
در رشته اسلالوم و در ماده کاياک يکنفره اميرمحمد فتاح پور و هيوا نسيمي موفق شدند به فينال راه يابند و در فينال در مکانهاي هشتم و نهم قرار گيرند. در اين مسابقه قايقرانان چين اول و دوم و قايقران تايلندي سوم شدند.
در ماده کانوي يکنفره برديا مهرجو و مهدي نظري تا مرحله نيمه نهايي صعود کردند ولي با توجه به قرار گرفتن در مکانهاي يازدهم و دوازدهم در اين مرحله از صعود به فينال بازماندند. در فينال اين رقابتها نيز قايقرانان چين در مکانهاي اول تا سوم جاي گرفتند.
در ماده کانوي دونفره نيز برديا مهرجو و اميرمحمد فتاح پور پس از راهيابي به فينال در مکان هفتم قرار گرفتند. ضمن اينکه چين اول، ژاپن دوم و ازبکستان سوم شدند.
در رشته آبهاي خروشان و در ماده کانوي يکنفره تيمي برديا مهرجو، همايون محمدپور و مهدي نظري موفق شدند ضمن قرار گرفتن در مکان دوم مدال نقره اين رقابتها را به دست آورند. در اين مسابقات چين اول و قزاقستان سوم شدند.
در ماده کانوي دونفره تيمي نيز 3 قايق از ايران با ترکيب عليرضا عاصفي راد و همايون محمدپور، اميرمحمد فتاح پور و برديا مهرجو، مهدي نظري و هيوا نسيمي موفق شدند بعد از کشورهاي چين و قزاقستان، مدال برنز را بر گردن آويزند.
قايقرانان تيم ملي اسلالوم کشورمان پنج شنبه اول دي ماه به ايران بازمي گردند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.