تست انتخابي تيم ملي آبهاي آرام مردان جوانان آغاز شد

تست انتخابي تيم ملي آبهاي آرام مردان جوانان صبح امروز 4 مهرماه با برگزاري رقابت هاي مسافت 1000 متر در 2 بخش کاياک و کانو آغاز شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، درياچه آزادي امروز 4 مهرماه ميزبان تست انتخابي تيم ملي آبهاي آرام مردان جوانان است. اين تست در 2 بخش کاياک و کانو و در مسافت 1000 و 200 متر با برگزاري دور مقدماتي، نيمه نهايي و فينال برگزار مي شود.
اين رقابت ها با برگزاري مسابقات مسافت 1000 متر آغاز شد.
در رقابت مقدماتي کاياک يکنفره 1000 متر در گروه اول 8 قايقران از استان هاي گيلان، بوشهر، تهران، مازندران و خوزستان حضور داشتند که در نهايت عليرضا فرمانده از گيلان، محمدجواد ترکي از بوشهر و پوريا شريفي از تهران در رده هاي اول تا سوم قرار گرفتند.
در رقابت گروه دوم مقدماتي اين ماده نيز 4 قايقران از گيلان و قايقراناني از تهران، لرستان، خوزستان و مازندران حضور داشتند که در پايان محمد گلپيرا و ياسين پاغنده از گيلان در رده هاي اول و دوم قرار گرفتند و مسعود شاهپوري از تهران سوم شد.
در رقابت مقدماتي کانوي يکنفره 1000 متر 2 قايقران از مازندران، 4 قايقران از کردستان، 2 قايقران از همدان و 1 قايقران از تهران حضور داشتند که در نهايت نبي رضايي از مازندران، شروين پاکدلان از تهران و اميد فاتحي از کردستان اول تا سوم شدند.
در رقابت نيمه نهايي کاياک 1000 متر نيز اميرحسين غريب، اميرحسين صياد و مهران نوري هر 3 از گيلان اول تا سوم شدند.
پس از برگزاري اين رقابت ها قايقرانان در مسابقه فينال در 2 بخش کاياک و کانو به مصاف يکديگر رفتند.
در فينال کاياک يکنفره 1000 متر عليرضا فرمانده از گيلان، محمدجواد ترکي از بوشهر، ياسين پاغنده از گيلان، محمد گلپيرا از گيلان، مسعود شاهپوري از تهران، پوريا شريفي از تهران، اميرحسين غريب از گيلان، سپهر ساعتچي از گيلان، مهران نوري از گيلان و اميرحسين صياد از گيلان به ترتيب در رده هاي اول تا نهم قرار گرفتند.
در رقابت فينال کانوي يکنفره 1000 متر نيز نبي رضايي از مازندران، ماکان باواني از کردستان، اميد فاتحي از کردستان، شروين پاکدلان از تهران، لي جان بابايي از مازندران و ياسين قمري از همدان به ترتيب اول تا ششم شدند.
اين رقابت ها امروز 4 مهرماه با برگزاري مسابقات مسافت 200 متر در درياچه آزادي دنبال مي شود.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.