مسابقات مسافت 200 متر برگزار شد

تست انتخابي تيم ملي آبهاي آرام مردان جوانان با برگزاري مسابقات مسافت 200 متر ظهر امروز 4 تيرماه در درياچه آزادي به پايان رسيد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، تست انتخابي تيم ملي آبهاي آرام مردان جوانان از صبح امروز 4 تيرماه در درياچه آزادي آغاز شد.
اين رقابت ها با برگزاري مسابقات مسافت 200 متر پيش از ظهر امروز تيرماه ادامه پيدا کرد. مسابقات در 2 بخش کاياک و کانو و در 3 دور مقدماتي، نيمه نهايي و فينال برگزار شد.
در دور مقدماتي کانوي يکنفره 200 متر 3 قايقران از کردستان، 2 قايقران از مازندران، 2 قايقران از همدان و 1 قايقران از تهران حضور داشتند که در نهايت نبي رضايي از مازندران، سعيد هنردان از کردستان و شروين پاکدلان از تهران اول تا سوم شدند.
رقابت هاي کاياک يکنفره 200 متر در دور مقدماتي نيز در 2 گروه برگزار شد که در گروه اول 4 قايقران از گيلان و قايقرانان کردستان، بوشهر، مازندران و تهران حضور داشتند و در نهايت محمدجواد ترکي از بوشهر، عليرضا فرمانده از گيلان و پوريا شريفي از تهران اول تا سوم شدند.
در گروه دوم اين ماده نيز قايقرانان خوزستان، لرستان، مازندران، تهران و 4 قايقران گيلاني رقابت کردند و در پايان محمد گلپيرا، ياسين پاغنده و اميرحسين غريب هر سه از گيلان اول تا سوم شدند.
در رقابت نيمه نهايي کاياک 200 متر سپهر ساعتچي از گيلان، امير خوانساري از مازندران و مهران نوري از گيلان اول تا سوم شدند.
در رقابت فينال کانوي يکنفره 200 متر نبي رضايي از مازندران اول، سعيد هنردان از کردستان دوم و شروين پاکدلان از تهران سوم شدند. در اين رقابت ياسين قمري از همدان، ماکوان باواني از کردستان، دانيال آقابزرگي از همدان، علي جان بابايي از مازندران و اميد فاتحي از کردستان چهارم تا هشتم شدند.
در مسابقه فينال کاياک يکنفره 200 متر محمدجواد ترکي از بوشهر، محمد گلپيرا از گيلان، سپهر ساعتچي از گيلان، عليرضا فرمانده از گيلان، ياسين پاغنده از گيلان، پوريا شريفي از تهران، اميرحسين غريب از گيلان، مهران نوري از گيلان و امير خوانساري از مازندران به ترتيب در رده هاي اول تا نهم قرار گرفتند.
بر اين اساس رقابت هاي تست انتخابي تيم ملي آبهاي آرام مردان جوانان ظهر امروز 4 تيرماه در درياچه آزادي به پايان رسيد.

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.