نسبت به دورهاي قبل شرايط بهتري داريم

مربي تيم ملي روئينگ مردان جوانان کشورمان پيش از اعزام به چين با اشاره به شرايط خوب تيمش براي حضور در مسابقات قهرماني آسيا گفت: با تايم گيري هايي که داشتيم شرايط تيم نسبت به دوره هاي گذشته بهتر است و بسيار به اين تيم اميدوار هستيم.
طاهر کبوتري که پس از 5 دور اردو تيم خود را آماده حضور در مسابقات قهرماني آسيا کرده است بيان کرد: از دي ماه سال گذشته 2 مرحله اردو در مهاباد داشتيم و با آغاز سال با شناسايي درياچه زيباي زريوار در مريوان استان کردستان تمريناتمان را در اين محل دنبال کرديم. درياچه زريوار هرچند که پيست استاندارد نيست و لاين بندي نشده اما از نظر مسافت و آب و هوا شرايط بسيار خوبي دارد. اين درياچه مي تواند منطقه خوبي براي توسعه روئينگ در کشور باشد.
وي ادامه داد: تمرينات خوبي پشت سر گذاشتيم و 6 نفر را آماده حضور در مسابقات قهرماني آسيا داريم. در مواد تکنفره، دونفره جفت پارو، دونفره تک پارو و چهارنفره جفت پارو در اين رقابت ها حضور پيدا خواهيم کرد. به تيم چهارنفره که پيش از اين نيز سابقه مدال در مسابقات قهرماني آسيا را دارد بسيار اميدوار هستيم.
مربي تيم ملي روئينگ مردان جوانان اظهار داشت: رقباي اصلي ما از کشورهاي چين، ژاپن، کره و قزاقستان هستند. البته شرايط آن ها با ما خيلي فرق مي کند. آن ها در شرايط ايده آل و در پيست هاي استاندارد تمرين مي کنند. اما از تيم 6 نفره ما تنها 2 نفر سابقه حضور در مسابقات بين المللي را دارند ولي زحمت زيادي کشيده شده تا اين تيم آماده حضور در مسابقات شود.
کبوتري تاکيد کرد: اميدوارم بچه ها حاصل زحمات خود را در اين مسابقات ببينند و شاهد درخشش تيم ملي روئينگ جوانان در يوهان چين باشيم.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.