اردوي خوبي در کيش پشت سر گذاشتم

ملي پوش تيم ملي بادباني پيش از اعزام به اردوي تابستاني اسپانيا گفت: کمتر از 3 ماه به اولين دوره مسابقات انتخابي المپيک مانده و در حال آماده شدن هستم. اميدوارم بتوانم در رقابت هاي کاپ جهاني چين سهميه المپيک را کسب کنم. البته کار بسيار دشواري است چراکه تنها تيم اول آسيا سهيمه خواهد گرفت اما من تمام تلاشم را خواهم کرد.
احمد احمدي شرايط آماده سازي خود در جزيره کيش را مثبت ارزيابي کرد و اظهار داشت: در کيش در مارينا تمرين مي کردم. شرايط خيلي خوبي در آن محل با حمايت حامي مالي ام مکين دريا داشتم. منطقه بسيار مناسبي است و درآينده اي نه چندان دور با تلاش مسئولان فدراسيون تبديل به قطب قايقراني کشور خواهد شد. اما تمرين تحت نظر مربي و همراه با قايقرانان ديگر نقش مهمي دارد که به همين منظور براي برگزاري اردو و حضور در مسابقات به اسپانيا خواهم رفت.
سيلور تيم ملي کشورمان تاکيد کرد: مطابق دوره هاي گذشته تحت نظر لوکا دئوتي مربي اسپانيا در شهر والنسيا تمريناتم را انجام خواهم داد تا مسابقات کاپ اروپا که 28 مرداد در صربستان برگزار مي شود و براي اولين بار در دور جديد تمريناتم در يک مسابقه جدي محک خواهم خورد. معمولا ورزشکاران خوب اروپا در اين رقابت شرکت مي کنند و از سطح بالايي برخوردار است.
وي افزود: پس از اين اردو و مسابقه در آخرين مرحله اردوي تابستاني در رقابت هاي کسب سهميه المپيک در چين حضور پيدا خواهم کرد. اين رقابت ها قاعدتا سطح بسيار بالايي خواهد داشت اما با اردويي که در اروپا برگزار خواهم کرد و تلاشي که خواهم کرد، اميدوارم در المپيک آينده حضور داشته باشم.
احمدي در پايان خاطرنشان کرد: بايد از حمايت هاي فدراسيون، خصوصا اميني رئيس و مرادي دبيرکل فدراسيون تشکر داشته باشم که مي توانم در اردوي اروپا که تاثير بسزايي در روند آمادگي ام خواهد داشت شرکت کنم. به علاوه بايد از حمايت هاي بي دريغ شرکت مکين دريا و عباس شادمان مشاور فدراسيون که هميشه پشتيبان من بوده اند قدرداني داشته باشم و بتوانم زحمات ايشان را جبران کنم.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.