مسابقات يونيورسياد پس از المپيک بالاترين سطح رقابت هاي بين المللي را دارا است

سرمربي تيم ملي بانوان روئينگ دانشجويان پيش از اعزام اين تيم به مسابقات يونيورسياد گفت: اين دومين دوره است که روئينگ در يونيورسياد انجام مي شود و ما هم براي اولين بار در مسابقات شرکت مي کنيم. متاسفانه آشنايي زيادي نسبت به ورزشکاران حاضر در مسابقات نداريم اما کشورهاي صاحب نام روئينگ شرکت خواهند کرد.
افشين فرزام با اشاره به سطح بالاي رقابت هاي يونيورسياد اضافه کرد: يونيورسياد 170 عضو دارد و بعد از المپيک بالاترين سطح را در بين مسابقات بين المللي دارد. همين که به همراه کاروان ورزشي کشور در اين رقابت ها شرکت مي کنيم ارزش بسيار بالايي خواهد داشت.
وي در خصوص مواد روئينگ بانوان در اين رقابت ها اظهار داشت: در 3 ماده تکنفره سبک و سنگين وزن و دونفره سبک وزن در اين رقابت ها حضور خواهيم داشت که مواد المپيکي روئينگ بانوان است و قصد داريم در اين مواد حضور پيدا کنيم.
فرزام تصريح کرد: يک نکته مثبت اين رقابت ها اين است که پيست روئينگ کره همان پيست مسابقات انتخابي المپيک است و ما يک بار ديگر اواخر فروردين ماه بايد در آن رقابت ها در اين پيست رقابت کنيم. اين باعث مي شود بيشتر با شرايط پيست آشنا شويم.
سرمربي روئينگ بانوان بيان کرد: هدف اصلي ما مسابقات کسب سهميه است ما در رقابت هاي دانشجويان محک خوبي خواهيم داشت و اگر شرايط به نحو مطلوبي پيش رود مي توانيم بر روي سکو هم قرار بگيريم.
فرزام تاکيد کرد: امسال فدراسيون حمايت خوبي از ما داشته است و با برنامه در مسير کسب سهميه که مهمترين هدفمان است پيش مي رويم. اميدوارم اين شرايط تا کسب موفقيت ادامه پيدا کند و بتوانيم پاسخ زحمات همه را بدهيم.

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.