قايقرانان کشورمان به کار خود پايان دادند

 

پاروزنان کشورمان صبح امروز 24 مهرماه با برگزاري 3 مسابقه به کار خود در رقابت هاي روئينگ قهرماني جوانان آسيا در ازبکستان پايان دادند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، مسابقات روئينگ قهرماني جوانان آسيا صبح امروز در ازبکستان به پايان رسيد. در مسابقات امروز محمد حمزه نتاج در رقابت فينال A روئينگ تکنفره مردان با حريفاني از هنگ کنگ، اندونزي، چين، ازبکستان و کره شمالي رقابت کرد و در نهايت در جايگاه ششم آسيا قرار گرفت. در اين ماده قايقرانان ازبکستان، کره شمالي و اندونزي در رده هاي اول تا سوم ايستادند.
در رقابت فينال A روئينگ دونفره جفت پارو مهديس حبيبي و مريم اميدي پارسا با حريفاني از ازبکستان، چين، ژاپن، هنگ کنگ و قزاقستان مسابقه دادند و در نهايت در رده چهارم ايستادند. قايقرانان چين، ازبکستان و ژاپن رده ها اول تا سوم را از آن خود کردند.
مسابقه فينال A روئينگ چهارنفره جفت پارو مردان با حضور نمايندگان کشورهاي قزاقستان، عراق، چين، ازبکستان، هنگ کنگ و تيم ايران با ترکيب جواد محمدجعفري، آرمين کرم بين، حميدرضا چوبداري، بهرام پيري برگزار شد و در نهايت نمايندگان کشورمان در رده ششم آسيا جاي گرفتند. در اين ماده قايقرانان چين، ازبکستان و قزاقستان مدال هاي طلا، نقره و برنز را به گردن آويختند.
بدين ترتيب قايقرانان کشورمان با کسب يک مدال نقره به کار خود در مسابقات روئينگ قهرماني جوانان آسيا پايان دادند.

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.