تيمهاي ملي آقايان جوانان و بانوان ايران راهي فينال شدند

تيمهاي ملي کانوپولوي بانوان و آقايان جوانان کشورمان امروز 28 مهرماه در روز سوم مسابقات قهرماني آسيا در هند با غلبه بر حريفان خود به فينال صعود کردند.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، در آخرين روز از مسابقات کانوپولوي قهرماني آسيا و در مرحله نيمه نهايي تيم ملي زير 21 سال کشورمان با ترکيب محمدرضا جمشيديان، فرزاد جعفري، رامين غياثوند، اميرمحمدفتاح ‏پور، رامين هادي، رضا دباغ اويسي، آرش درويشي و مهرداد جافري به مصاف سنگاپور رفت که در پايان با نتيجه 3 بر 1 اين تيم را مغلوب کرد و راهي فينال شد. تيم زير 21 سال کشورمان ساعت 15:40 به وقت محلي با تيم ملي چين تايپه مسابقه خواهد داد.
الهام تحقيقي، فرناز زينلي زاده، دلارام مرزآبادي، صبا رحمتي، سونيا گماري، الهه پورعبديان، شقايق سيديوسفي ‏و فرشته حسيني در تيم ملي بانوان کشورمان به مصاف هند رفتند و مقتدرانه اين تيم را با نتيجه 11 بر صفر از پيش رو برداشتند. قايقرانان کشورمان پس از کسب اين برد به فينال صعود کردند و ساعت 16:20 به وقت محلي در فينال با سنگاپور روبرو خواهد شد.
در ادامه نيز مهرگان و ‏شايگان خيرالهي، نيما حجتي، سالار محسن زاده، محمدصديق جمشيديان، مهدي مهردادآذر، محمدعلي ملايي و ‏هومن قربان بيدگلي براي تيم ملي مردان رده سني بزرگسالان به ميدان رفتند و با نتيجه 5 – 7 از ژاپن شکست خوردند و مي بايست براي کسب مدال برنز به مصاف حريف خود روند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.