نازنين رحماني و حميرا برزگر در فينال B اول شدند

در ادامه رقابت هاي روئينگ يونيورسياد پاروزنان کشورمان در رقابت هاي نيمه نهايي و فينال به مصاف حريفان خود رفتند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، پاروزنان ايران امروز 15 تيرماه در يک ماده فينال و 4 ماده نيمه نهايي با حريفان خود رو به رو شدند.
در فينال B روئينگ دونفره جفت پاروي سبک وزن بانوان نازنين رحماني و حميرا برزگر در رقابت با حريفاني از نروژ، استراليا، آمريکا، چک و روسيه با زمان 7:16.38 دقيقه در جايگاه نخست قرار گرفتند. در اين مسابقه پاروزنان چک و استراليا دوم و سوم شدند.
در نيمه نهايي روئينگ تکنفره سبک وزن بانوان نازنين ملائي با حريفاني از نيوزلند، چين، سوئيس، اتريش و کره رو به رو شد و در نهايت با زمان 8:12.37 دقيقه در رده پنجم قرار گرفت و به فينال B راه يافت.
در نيمه نهايي روئينگ تکنفره سنگين وزن بانوان مهسا جاور با حريفاني از آفريقاي جنوبي، لهستان، اوکراين، ليتواني و نيوزلند رقابت کرد و در پايان با زمان 7:57.32 دقيقه پنجم شد و به فينال B راه پيدا کرد.
در نيمه نهايي روئينگ دونفره جفت پاروي سنگين وزن مردان خشايار عباس آبادي و مسعود فتحي با نمايندگان کره، ايتاليا، اسلواکي، لهستان و اوکراين رقابت کردند و در پايان با زمان 6:54.19 دقيقه در رده پنجم قرار گرفتند و راهي فينال B شدند.
در نيمه نهايي روئينگ دونفره تک پاروي سنگين وزن مردان فرزاد و فرهاد کربلائي قلي زاده با حريفاني از کانادا، آمريکا، آفريقاي جنوبي، مجارستان و چک رقابت کردند و در نهايت با زمان 7:07.72 دقيقه در رده ششم قرار گرفتند و به فينال B راه پيدا کردند.
اين مسابقات فردا 16 تيرماه با رقابت پاروزنان ايران در مسابقات فينال ادامه پيدا خواهد کرد.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.