علي شاه محمدنيا دومين مدال کشورمان را کسب کرد

مسابقات روئينگ قهرماني جوانان آسيا صبح امروز 16 تيرماه در يوهان چين ادامه پيدا کرد و علي شاه محمدنيا در روئينگ تکنفره موفق به کسب دومين مدال برنز کشورمان شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، روز پاياني رقابت هاي قهرماني روئينگ جوانان آسيا نيز با درخشش پاروزنان ايراني همراه بود. در اين رقابت ها علي شاه محمد نيا موفق شد دومين مدال تيم ملي روئينگ جوانان کشورمان را بدست آورد.
شاه محمدنيا در فينال روئينگ تکنفره با رقبايي از ژاپن، هنگ کنگ و کره رقابت کرد و در نهايت با زمان 7:33.61 دقيقه موفق به کسب مدال برنز شد. در اين مسابقه قايقران هنگ کنگي اول و نماينده کشور ميزبان در رده دوم ايستادند.
در رقابت فينال روئينگ چهارنفره جفت پاروي مردان نيز محمدزارعي، محمدحسين حقي دولت آباد، اميرحسين محمودپور و علي شاه محمدنيا در رقابت با تيم هاي اندونزي، چين، هنگ کنگ، قزاقستان و کره با زمان 6:21.89 دقيقه در رده ششم قرار گرفتند.
بر اين اساس تيم ملي روئينگ کشورمان با کسب 2 مدال برنز به کار خود در مسابقات روئينگ قهرماني جوانان آسيا خاتمه داد. اين نتيجه درخشش و پيشرفت پاروزنان کشورمان نسبت به دور گذشته رقابت ها که تيم ايران تنها يک مدال کسب کرده بود را نشان مي دهد.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.